thumb Non stop 6 0481.077 účastníkov sa počas 220 čiastkových štartov zúčastnilo Cesty na Mesiac – štafetového turistického non-stop pochodu dlhého 2.200 km. Túto akciu ako prvú z pripravovanej rady kultúrnych a spoločenských podujatí, ktorými Obec Vysoká nad Kysucou oslávi 400-té výročie prvej písomnej zmienky, usporiadali Obec a Klub turistiky Vysoká nad Kysucou.

Na tomto mieste Vám prinášame zoznam už prihlásených základných účastníkov štafetového non-stop pochodu „Cesta na Mesiac“. Zároveň tu nájdete i presný časový harmonogram jednotlivých štartov a termíny, ktoré si môžete rezervovať práve VY!

Prihlásiť sa môžete e-mailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. prípadne telefonicky na čísle 0911  902 250

Zoznam "cestovateľov na mesiac" teda všetkých, ktorí absolvovali niektorý z úsekov Non-stop turistického pochodu CESTA NA MESIAC.

Fotogalériu z Non-stop pochodu CESTA NA MESIAC, ktorú sa pre Vás snažíme priebežne dopĺňať (i vďaka Vami dodaným fotografiám) nájdte TU

thumb stranka knihy rekordov 01V roku 2000 úspešne prebehol vo Vysokej nad Kysucou štafetový non-stop pochod na 2000 km (zaregistrovaný ako SLOVENSKÝ REKORD), z ktorého vyberáme niekoľko štatistických údajov: