thumb IMG 8289Až 5 hráčov TJ SPARTAK Vysoká nad Kysucou (!!!) sa dostalo, v hodnotení športových redaktorov MY Kysuce spolu s trénermi a hráčmi každého kysuckého celku v 5. lige, do najlepšej jedenástky 5. ligy skupiny "A" SSFZ. Každý z nich dostal možnosť vyskladať ideálnu základňu podľa subjektívneho názoru. Tu sú i so zverejneným popisom:

thumb tribuna 005Počas vynútenej futbalovej „korona“ prestávky v mesiacoch máj až jún 2020 bola realizovaná rekonštrukcia futbalovej tribúny. Odstránili sa pôvodné už hnilé drevené palisády, ktoré sa nahradili betónovým oporným múrom. Zároveň sa vymenili drevené lavičky za novú nosnú joklovú konštrukciu, na ktorú sa namontovali originálne pohodlné tribúnove sedadlá a vytvorili sa kvôli pohybu dva nové vstupy na tribúnu.

thumb pieskovanie ihriska 2020 002Aj keď sa život okolo futbalových podujatí a aktivít zastavil, kvôli šíreniu koronavírusu COVID -19, príroda napreduje práve naopak k lepšiemu, a to platí i o trávnatej ploche v našej obci, ktorá si vyžaduje aj napriek prerušeniu súťažného ročníka 2019/2020 starostlivosť.

thumb spartak sustredenie2020 001V dňoch od stredy 19. 02. 2020 do soboty 22. 02. 2020 absolvovalo naše mužstvo TJ SPARTAK Vysoká nad Kysucou pod vedením trénera Petra Padycha sústredenie, ktoré bolo súčasťou zimnej prípravy. Ako aj minulý rok boli naši futbalisti ubytovaní v Starej Bystrici v Hoteli Bystričan, ktorému touto cestou chceme poďakovať za poskytnutie ubytovania, stravy a za milú a pozornú obsluhu.

thumb futbalovy den2019 043Obdobie po ukončení jarnej častí futbalových súťaží a začiatku nového ročníka využívajú mnohé futbalové kluby na organizovanie futbalových turnajov, počas ktorých tréneri „skúšajú“ nových hráčov či nové zloženie mužstiev. Hlavnou ideou je však potešiť divákov a fanúšikov, ktorí si nedeľu bez futbalu nevedia predstaviť.

thumb schôdza spartak2018 02V sobotu 24. marca 2018 sa v Pamätnej izbe E. A. Cernana konala Výročná členská schôdza TJ SPARTAK Vysoká nad Kysucou. Z aktuálneho počtu 37 členov TJ SPARTAK Vysoká nad Kysucou bolo prítomných 23 členov, čo predstavovalo nadpolovičnú väčšinu a schôdza bola uznášania schopná. Výročnú členskú schôdzu viedol tajomník organizácie Ing. Ladislav Kubačák.

thumb spartaK banova6. Prípravný zápas odohraný dňa 18.03.2018 v Považskej Bystrici na umelej tráve

TJ Spartak Vysoká – TJ Bánova „B“ (I.DOXX bet trieda) 8 : 2

Logo TJ Spartak povodneMuži TJ SPARTAK Vysoká nad Kysucou absolvovali v poradí už 4. a 5. prípravný zápas.

4. Prípravný zápas odohraný v Rožnove na umelej tráve dňa 04. 03. 2018

Spartak Vysoká - TJ Kysučan Korňa – 6:1

thumb zimna priprava2018 001U väčšiny futbalových klubov je zimná príprava mužstiev v plnom prúde. Výnimkou nie je ani TJ SPARTAK Vysoká nad Kysucou. Hráči družstva mužov majú za sebou už niekoľko fyzicky veľmi náročných tréningov a taktiež i tri prípravné zápasy.