thumb hladanie pokladu2019 010Združenie priateľov Gymnastiky Kelčov zorganizovalo pre deti v nedeľu 13. 10. 2019 krásnu akciu a to Hľadanie pokladov. Celkom sa zúčastnilo 20 detí, čo aj bolo maximum s ktorým organizátori počítali.

thumb otvorenie2019 04Dňa 14. 9. 2019 v obci Vysoká nad Kysucou v miestnej časti Vyšný Kelčov sa niesol celý deň v slávnostnom duchu. Konala sa tu oslava prvého výročia založenia prvej športovej gymnastiky na Kysuciach pod názvom „Gymnastika Kelčov“. Názov bol odvodení od názvu miestnej časti obce Vysoká nad Kysucou, a to Kelčov.

thumb Parkour letak naborGymnastika Kelčov hľadá pohybovo zdatných mládencov vo veku 18+, ako kandidátov na miesto trénerov Parkúru pod Gymnastikou Kelčov. V prípade potreby, trénerov aj zaškolíme!!!

Záujemcovia píšte na email Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

thumb gymnastika karvina 02Záver súťažnej sezóny naše gymnastky z oddielu Gymnastika Kelčov ukončili bravúrne. Na súťaži v športovej gymnastike v Karvinej (Česká republika) dňa 23. 6. 2019 sa v záverečnom hodnotení umiestnili na skvelých individuálnych miestach.

thumb vrutky 002Dňa 15. 6. 2019 sa naše gymnastky z klubu Gymnastika Kelčov, zúčastnili súťaže v športovej gymnastike vo Vrútkach, ktorá nesie názov „Vrútocký Pohár". Súťažilo sa na 3 náradiach a to: kladina, prostná a preskok. Naše Kelčovské gymnastky skvelo reprezentovali klub Gymnastiky Kelčov a obec Vysoká nad Kysucou, pretože podali krásne výkony vo všetkých kategóriách, v ktorých boli zastúpené.