Nástroje pre uľahčenie prístupu

TEL: 0905 884 634
MAIL: obec@vysokanadkysucou.sk

Vyberte váš jazyk

Sample ImageVeľa je na svete krásnych a drahých vecí. Svet v sebe skrýva obrovské poklady a skvosty, ale narodenie dieťaťa je tým najzázračnejším  pokladom,  a najvzácnejším, najkrehkejším, najplnším  kvetom lásky, ktorého omamujúca vôňa nevyprchá až do konca života rodičov.
V stredu 24. júna sme privítali v pamätnej izbe E. A. Cernana najdrahšie a najvzácnejšie poklady, našich najmenších občanov: Kláru Šupčíkovú, Katarínu Dormanovú, Sáru Kedrekovú, Alžbetu Šulekovú a Šimona Varechu.

Po úvodnej básni, slávnostný príhovor predniesla poslankyňa OÚ pani Mária Varechová. Toto milé strenutie spríjemnili svojim programom deti a učitelky MŠ a pracovníčky OÚ. Na záver im popriali aby rozkvitali zdravím, múdrosťou, láskou a šťastím, aby raz keď príde čas sa raz mohli bez obáv pustiť na vlastné krídla a po celý život prinášali svojim rodičom lásku, pohodu a veľa slnečných dní.

 Sample Image
 Sample Image
 Sample Image
 Sample Image
 Sample Image
 Sample Image
 Sample Image
 Sample Image
 
 
 
 

zskeuroregionregion kysuce logorrafarnostbeskydsko javornicka magistralamykysucemojekysuce vysoka nad kysucouteszeleny bodcaf logobiblicka zahrada