Nástroje pre uľahčenie prístupu

TEL: 0905 884 634
MAIL: obec@vysokanadkysucou.sk

Vyberte váš jazyk

thumb uvitanie jun 2016 23Veľa je na svete krásnych a drahých vecí. Svet v sebe skrýva obrovské poklady a skvosty, ale narodenie dieťaťa je tým najzázračnejším pokladom, najvzácnejším, najkrehkejším, najplnším kvetom lásky, ktorého omamujúca vôňa nevyprchá až do konca života rodičov.

V pamätnej izbe E. A. Cernana vo Vysokej nad Kysucou v stredu 15. júna 2016 ako malé hviezdičky zažiarili očká našich najmenších spoluobčanov, ktorých sme slávnostne privítali do života.

 

Po predstavení našich najmenších spoluobčanov, ktorými sú Filip Jaroščiak, Lukas Horčičák, Nikola Smižíková, Lenka Stašová, Dávid Súhrada, Stanislav Ševčík, Patrícia Zahatlanová a Mia Zemanová ich v slávnostnom príhovore privítal starosta obce Mgr. Anton Varecha. Rodičom poprial, aby trpezlivo budovali príbytok lásky, istoty, aby svojim deťom odovzdali životnú skúsenosť, múdrosť, poznanie, nech ich vychovávajú s vrúcnou trpezlivosťou a veľkorysou rodičovskou láskou. Deťom zaželal pevné zdravie, veľa šťastia a radosti do všedných dní života. Po zápise rodičov do pamätnej knihy a odovzdaní darčekov, prítomným spríjemnili tieto chvíle pekným programom deti a pani  učiteľky  z materskej školy.

 

 

 

 

 

zskeuroregionregion kysuce logorrafarnostbeskydsko javornicka magistralamykysucemojekysuce vysoka nad kysucouteszeleny bodcaf logo