Nástroje pre uľahčenie prístupu

TEL: 0905 884 634
MAIL: obec@vysokanadkysucou.sk

Vyberte váš jazyk

Veľa je na svete krásnych a drahých vecí.  Svet v sebe skrýva obrovské poklady a skvosty, ale narodenie dieťaťa je tým najzázračnejším  pokladom, najvzácnejším, najkrehkejším, najplnším  kvetom lásky, ktorého omamujúca vôňa nevyprchá až do konca života rodičov.
V pamätnej izbe E. A. Cernana  vo Vysokej nad Kysucou v  utorok 26. novembra   2013 ako malé hviezdičky zažiarili očká našich najmenších spoluobčanov, ktorých sme slávnostne privítali do života.

thumb_uvitanie_november2013_17Veľa je na svete krásnych a drahých vecí. Svet v sebe skrýva obrovské poklady a skvosty, ale narodenie dieťaťa je tým najzázračnejším pokladom, najvzácnejším, najkrehkejším, najplnším  kvetom lásky, ktorého omamujúca vôňa nevyprchá až do konca života rodičov.

V pamätnej izbe E. A. Cernana  vo Vysokej nad Kysucou v utorok 26. novembra 2013 ako malé hviezdičky zažiarili očká našich najmenších spoluobčanov, ktorých sme slávnostne privítali do života.

 

Po predstavení našich najmenších spoluobčanov, ktorými sú Tomáš Stolárik, Michal Skaličan, Kristián Pavelka, Zara Jantošová, Martin Lukeš, Michaela Smiešková, Viktória Pappová, Šimon Varecha, Milan Franek, Michaela Gejdošová a Katarína Kršiaková, ich v slávnostnom príhovore privítal starosta obce Mgr. Anton Varecha.

Rodičom poprial, aby trpezlivo budovali príbytok lásky, istoty, aby svojim deťom odovzdali životnú skúsenosť, múdrosť, poznanie, nech ich vychovávajú s vrúcnou trpezlivosťou a veľkorysou rodičovskou láskou. Deťom zaželal pevné zdravie, veľa šťastia a radosti do všedných dní života.

Po zápise rodičov do pamätnej knihy a odovzdaní darčekov, prítomným spríjemnili tieto chvíle pekným programom deti a pani  učiteľky  z materskej školy.

Na tomto mieste Vám na stiahnutie prinášame fotografie z tejto vzácnej udalosti ...

 

zskeuroregionregion kysuce logorrafarnostbeskydsko javornicka magistralamykysucemojekysuce vysoka nad kysucouteszeleny bodcaf logobiblicka zahrada