Nástroje pre uľahčenie prístupu

TEL: 0905 884 634
MAIL: obec@vysokanadkysucou.sk

Vyberte váš jazyk

thumb_uvitanie_jun2012_26V stredu 15. júna 2012 sme v Pamätnej izbe E. A. Cernana uvítali do života našich najmenších spoluobčanov - Damiána Štefka, Vandu Kozákovú, Zuzanu Liskovú, Lauru Putoríkovú, Lukáša Kubinu, Marcela Kalakaja, Emu Varechovú, Sebastiána Zemana a Vanesu Ďurčanskú.

V slávnostnom príhovore starosta obce poprial rodičom, aby zo svojich detí vychovali ľudí čistého a otvoreného srdca, zaželal im veľa úspechov a optimizmu pri ich výchove, deťom veľa zdravia, v šťastí prežité detstvo, aby sa splnili ich túžby a ciele.
Našich najmenších spoluobčanov pekným programom privítali učiteľky a deti materskej školy.
V slávnostnom príhovore starosta obce poprial rodičom, aby zo svojich detí vychovali ľudí čistého a otvoreného srdca, zaželal im veľa úspechov a optimizmu pri ich výchove, deťom veľa zdravia, v šťastí prežité detstvo, aby sa splnili ich túžby a ciele.Našich najmenších spoluobčanov pekným programom privítali učiteľky a deti materskej školy.

Na tomto mieste Vám prinášame niekoľko fotografií z tejto krásnej udalosti ...
{gallery}fotogaleria/Uvitanie/Jn_2012{/gallery} 
 

 

zskeuroregionregion kysuce logorrafarnostbeskydsko javornicka magistralamykysucemojekysuce vysoka nad kysucouteszeleny bodcaf logobiblicka zahrada