Nástroje pre uľahčenie prístupu

TEL: 0905 884 634
MAIL: obec@vysokanadkysucou.sk

Vyberte váš jazyk

IMG 1270.MOV snapshot 23.38 2022.12.04 18.05.03Deti z nášho gymnastického klubu navštívila vzácna návšteva, a to sám Mikuláš, anjel a čert. Okrem príjemnej predvianočnej atmosféry a pekného zážitku, deti tiež dostali krásny darček od Mikuláša. Ten si museli deti zaslúžiť, a to tým, že Mikulášovi povedali básničku a k tomu museli ešte predviesť nejaký gymnastický cvik.

Občas sa našlo aj trošku „neposlušnejšie“ dieťa a takmer skončilo vo vreci a bolo „odvezené“ čertom do pekla. Našťastie aj pekelník sa nad všetkými deťmi zľutoval a nakoniec nikoho neodviezol.
Ďakujeme všetkým organizátorom podujatia, a to najmä rodine Heskovej, ktorí sa najviac podieľali na organizácii tejto krásnej akcie pre deti.
Ďalšou krásnou akciou pre deti, ktorú pripravujeme, je „Hravý gymnasta“, ktorá sa uskutoční 28. 12. 2022 v priestoroch telocvične vo Vyšnom Kelčove.
Všeobecné deti aktualne do športového klubu nepriberáme, pretože máme úplne plno. Pokiaľ sa ale nájde veľmi talentované dieťa, tak je možné ešte urobiť výnimku a dieťa vziať.
Sme veľmi radi, že je tak veľký záujem o tento krásny štátom uznaný olympijský šport.
Pokiaľ máte otázky, tak sa nebojte nás kedykoľvek kontaktovať: https://gymnastikakelcov.sk/contacts.php


Text: Ing. Ľuboš Ďurčanský

 

zskeuroregionregion kysuce logorrafarnostbeskydsko javornicka magistralamykysucemojekysuce vysoka nad kysucouteszeleny bodcaf logobiblicka zahrada