TEL: 0905 884 634
MAIL: obec@vysokanadkysucou.sk

Vyberte váš jazyk

IMG 20221106 114502Dňa 6. 11. 2022 sa gymnastky z nášho Kysuckého športového klubu "Gymnastika Kelčov" zúčastnili medzinárodnej súťaže patriacej do projektu ČESKO SLOVENSKÉ GYMNASTICKÉ HRY - "Rožnovská Prostná". Súťaže sa zúčastnilo celkom 16 oddielov (220 pretekárok) z celej Českej a Slovenskej republiky.

Tréneri a gymnastky z jednotlivých oddielov vyjadrovali veľkú spokojnosť s celkovou úrovňou tejto medzinárodnej súťaže. Všetci si užili skvelú atmosféru v publiku a výkony gymnastiek, a to najmä v ťažšej časti súťaže pri hudobných zostavách zožali veľký potlesk od divákov. Akcie sa tiež zúčastnili viď priložené foto podpredseda ČSGS Milan Groš, PR manažér ČSGS Ľuboš Ďurčanský (tiež vedúci nášho oddielu), Gerla Břetislav predseda ČSGS, Radim Holiš hajtman Zlínskeho kraja.

Naše gymnastky si odniesli množstvo cenných skúseností a pekných spomienok ako na súťaž, tak aj na samotné mesto Rožnov pod Radhoštěm. Naše gymnastky zo športového klubu "Gymnastika Kelčov" opätovne skvelé reprezentovali ako obec Vysoká nad Kysucou, tak aj celý Kysucký región.

 

Najlepšie výkony našich gymnastiek na tejto medzinárodnej súťaži:

1. miesto (zlatá 🏅): Mária Hesková

3. miesto (bronzová🏅): Ema Drndová, Ema Tomalová, Nikola Bulejová,

4. miesto: Sofia Trnková, Karin Ďurčíková

5. miesto: Timea Körmedyová

 

Text: Ing. Ľuboš Ďurčanský

 

zskeuroregionregion kysuce logorrafarnostbeskydsko javornicka magistralamykysucemojekysuce vysoka nad kysucouteszeleny bodcaf logo