TEL: 0905 884 634
MAIL: obec@vysokanadkysucou.sk

Vyberte váš jazyk

loptaNáš Spartak začal jesennú časť súťaže naozaj vo veľkom štýle a po štyroch kolách kraľoval na špici tabuľky. Radosť fanúšika však netrvala naozaj dlho. Z nepochopiteľných príčin prehral 11. septembra domáci zápas s Korňou a „celé sa to začalo“.

Prišiel zápas vonku s Radoľou (3:0) po ktorom nasledoval domáci „hodový“ zápas s posledným v tabuľke s Čiernym. I Keď všetci fanúšikovia čakali, zázrak sa nekonal a doma Spartak opäť prehral pomerom 2:3.

Ďalší zápas vonku po prehre v Ochodnici vysockým fanúšikom na nálade nepridal. Ostávalo však veriť. Všetko sa malo zmeniť v nedeľu 9. 10. 2005, kedy Spartak na domácom ihrisku privítal Rudinu. Napriek priaznivým informáciám či už od vedenia i od samotného trénera, stalo sa to čo nik naozaj nečakal – Spartak opäť prehral a to dokonca tak hrozne, že na vlastnom ihrisku nedal ani gól a zápas skončil pomerom 0:2. Takto sa Spartak Vysoká ocitol, s 9 bodmi a skóre 17:20, po desiatich kolách súťaže na nepríjemnom predposlednom mieste. Vysockému fanúšikovi ostáva už naozaj iba jediné – dúfať a vydržať.

zskeuroregionregion kysuce logorrafarnostbeskydsko javornicka magistralamykysucemojekysuce vysoka nad kysucouteszeleny bodcaf logo