Nástroje pre uľahčenie prístupu

TEL: 0905 884 634
MAIL: obec@vysokanadkysucou.sk

Vyberte váš jazyk

thumb IMG 8289Až 5 hráčov TJ SPARTAK Vysoká nad Kysucou (!!!) sa dostalo, v hodnotení športových redaktorov MY Kysuce spolu s trénermi a hráčmi každého kysuckého celku v 5. lige, do najlepšej jedenástky 5. ligy skupiny "A" SSFZ. Každý z nich dostal možnosť vyskladať ideálnu základňu podľa subjektívneho názoru. Tu sú i so zverejneným popisom:

thumb hraci IMG 9375ADRIÁN TKÁČ – brankár
Bývalý brankár Lokomotívy Košice s hodnotným herným prejavom sa kvôli priateľke presťahoval do Bytče a hľadal nový angažmán. Odporúčanie od trénera brankárov Makova ho privialo na Vysokú. Aj keď v aktuálnom ročníku vďaka stabilnej obrane nemal veľa práce, mužstvo podržal vždy, keď obranné rady pred ním nestačili.

 

 

 

 

 

thumb hraci IMG 9380MATEJ PAVLICA – pravá obrana
Bol súčasťou historického úspechu Makova, ktorý v roku 2014 ovládol MR Stred. Pred piatimi rokmi sa vrátil do rodnej Vysokej a je zárukou vyvážených výkonov celého mužstva. Skúsený 34-ročný zadák s kapitánskou páskou na ruke vždy odohrá svoj štandard. Brilantnou rozohrávkou a herným nasadením je inšpiráciou pre mnohých. Takisto netreba zabúdať, že Vysoká spoločne s Čiernym a Višňovým inkasovala najmenej gólov v celej súťaži (15).

 

 

 

 

thumb hraci IMG 9374DÁVID NEKORANEC – stredná záloha
Messi z Vysokej? Rastom nevýrazný, no futbalovo vynikajúci. Oprávnene mu pochválite výkon a v ďalšom zápase je ešte lepší. Rýchlik, ktorý robí problém všetkým opozitným zadným radom. Aj keď v prvom dejstve sezóny gólovo neprosperoval (presadil sa len raz), kľúčovú rolu v smere dopredu zastal.
Hráč s nadmerným akčným rádiusom sa podieľal na tvorbe veľkého množstva vyložených šancí a do svojho výberu ho vtisla nadpolovičná väčšina opýtaných.

 

 

 

 

thumb hraci IMG 9379LUKÁŠ MASNICA – ľavé krídlo
Silový hráč, ktorého odstavenie od lopty narobí galibu aj osvedčeným obrancom. Góly strieľa z kadejakých uhlov a pozícií, nohou či hlavou. Povahopis vyznačený prudkou strelou a nekompromisným zakončením. Sympatický útočník hviezdil už v doraste Makova. Mužského futbalu sa nezľakol a latku nastavil sebe samému vysoko aj na jeseň. Či bude vrece na góly nosiť na chrbte aj na jar, uvidíme.

 

 

 

 

 

thumb hraci IMG 9377ANDREJ BARČÁK – stred obrany
Vynikajúci mladý obranca, ktorého kariéra v mužskom futbale je na začiatku a má všetky predikcie stať hviezdnym futbalistom.

zskeuroregionregion kysuce logorrafarnostbeskydsko javornicka magistralamykysucemojekysuce vysoka nad kysucouteszeleny bodcaf logobiblicka zahrada