Nástroje pre uľahčenie prístupu

TEL: 0905 884 634
MAIL: obec@vysokanadkysucou.sk

Vyberte váš jazyk

thumb vrba 01 2021IMG 20210130 103131Na neplánovanom spoločnom technickom zásahu sa v sobotu 30. januára 2021 náhodne stretli členovia DHZ Vysoká nad Kysucou a DHZ Horný Kelčov. Predmetom technického zásahu bol spadnutý strom (vŕba), ktorý ostal visieť na elektrickom vedení nad cestou smerom do Vyšného Kelčova.

Po nahlásení udalosti starostovi obce, boli na miesto vyslaní členovia DHZ Vysoká nad Kysucou. Súčasne sa zaktivizovali i členovia DHZ Horný Kelčov. Absolútne náhodne a neplánovane sa tak oba tímy stretli v rovnakom čase na jednom mieste. Kto by však čakal nejakú roztržku či nezhody veľmi by sa mýlil. Vzájomnú súhru, spoluprácu a doplnenie sa majú členovia zásahových družstiev oboch DHZ nacvičenú a v praxi overenú u desiatok „ostrých“ zásahov a nebolo tomu inak ani teraz. Po niekoľkých minútach bol strom bezpečne odstránený a chlapi sa opäť rozišli zo slovami, že sa radšej stretnú niekde inde ako na zásahu. Kto ho vie, aké zariadenie mali na mysli :-))))

 

 

 

zskeuroregionregion kysuce logorrafarnostbeskydsko javornicka magistralamykysucemojekysuce vysoka nad kysucouteszeleny bodcaf logo