Nástroje pre uľahčenie prístupu

TEL: 0905 884 634
MAIL: obec@vysokanadkysucou.sk

Vyberte váš jazyk

thumb hasici brigada 7 2018 02Členovia Dobrovoľného hasičského zboru Vysoká nad Kysucou i tento rok popri svojej hlavnej činnosti a zásahoch, ako boli pátrania po nezvestných osobách aj v spolupráci s Políciou SR a ostatnými záchrannými zložkami, hasenie požiarov, čistenie kanalizačného potrubia, stihli, už po druhýkrát, upraviť nielen okolie vlakovej stanice, ale tzv. centrum miestnej časti Nižný Kelčov v obci Vysoká nad Kysucou.

Viac ako 20 členov dobrovoľného hasičského zboru vytiahlo svoje pracovné náradie a spoločne 31. 07. 2018 vyzbierali odpadky, pokosili a pohrabali trávu, vytrhali burinu v okolí vlakovej stanice v Nižnom Kelčove. Takou to prácou sa hasiči snažia, rok čo rok, skrášliť prostredie, v ktorom všetci žijeme a je využívané každým jedným z nás.

Súbežne však zrealizovali i umytie celého vozového parku DHZ Vysoká nad Kysucou. Členovia Dobrovoľného hasičského zboru Vysoká nad Kysucou opäť potvrdili svoje heslo, ktorým sa riadia: Bohu na slávu, blížnemu na pomoc a pri nápore letných prác tak poskytli neoceniteľnú „pomocnú ruku“ obci Vysoká nad Kysucou.

Poďakovanie patrí všetkým, ktorí si našli čas a prišli akýmkoľvek spôsobom pomôcť a priložili ruku k dielu.

 

Text a foto: Mgr. Katarína Jantošová

zskeuroregionregion kysuce logorrafarnostbeskydsko javornicka magistralamykysucemojekysuce vysoka nad kysucouteszeleny bodcaf logobiblicka zahrada