Nástroje pre uľahčenie prístupu

TEL: 0905 884 634
MAIL: obec@vysokanadkysucou.sk

Vyberte váš jazyk

thumb_hasici_stromceky2013_05Dňa 25. 4. 2013 sa 19 členovia DHZ Vysoká nad Kysucou zúčastnili brigády sadenia stromčekov pre Urbárialnu obec Makov - Vysoká. Nebolo to po prvý ani posledný krát, pretože nechceme len - tak čakať so založenými rukami iba na finančnú pomoc od obce.

Hreje nás pri srdci, že prírodu sme obohatili o 2000 stromčekov. Privítali by sme iniciatívu i od ostatných členov, ale i tak konštatujeme, že hasiči vo Vysokej nad Kysucou sú zodpovední a vždy pridajú ruku k dielu.
A keďže takto na jar treba vyčistiť i brehy rieky Kysuce, hasiči opať nezostávajú bokom a prispejú  ku kráse priezračnej rieky Kysuca, za čo im aj z tohto miesta patrí poďakovanie.
Autor textu: Vlasta Gajdicová
Autor fotografií: Milan Dorman
{gallery}fotogaleria/Bordel{/gallery}
Hreje nás pri srdci, že prírodu sme obohatili o 2000 stromčekov. Privítali by sme iniciatívu i od ostatných členov, ale i tak konštatujeme, že hasiči vo Vysokej nad Kysucou sú zodpovední a vždy pridajú ruku k dielu. A keďže takto na jar treba vyčistiť i brehy rieky Kysuce, hasiči opať nezostávajú bokom a prispejú  ku kráse priezračnej rieky Kysuca, za čo im aj z tohto miesta patrí poďakovanie.

Autor textu: Vlasta Gajdicová
Autor fotografií: Milan Dorman

{gallery}fotogaleria/Hasici/Sadenie_stromcekov/2013{/gallery}

 

zskeuroregionregion kysuce logorrafarnostbeskydsko javornicka magistralamykysucemojekysuce vysoka nad kysucouteszeleny bodcaf logo