Nástroje pre uľahčenie prístupu

TEL: 0905 884 634
MAIL: obec@vysokanadkysucou.sk

Vyberte váš jazyk

IMG d1be730394c871231d05a72d1d58202e VPríchod Mikuláša deti už netrpezlivo očakávali niekoľko dní. A dočkali sa! Dňa 5. 12. 2022 nás navštívil v sprievode anjelikov a s košom plným prekvapení. Po dlhej ceste si vypočul a so záujmom si pozrel vystúpenia detí. Deti z triedy Slniečok, Včielok a Lienok ho potešili kultúrnym programom.

Kultúrny program bol zaujímavý a pestrý. Deti si pre Mikuláša pod vedením pani učiteliek pripravili pásma básní, piesní a tanca. Mikulášovi sa vystúpenia detí z jednotlivých tried veľmi páčili a odmenil ich potleskom.
Na záver tohto milého stretnutia odovzdal Mikuláš deťom darčeky, ktoré im rozžiarili očká a vyčarili úsmev na tvári. Deti sa Mikulášovi za darčeky poďakovali. Spoločné fotky detí s Mikulášom a anjelikmi zachytili túto neopakovateľnú chvíľu.
Mikuláš mal pred sebou ešte dlhú cestu, s deťmi sa srdečne rozlúčil a sľúbil im, že o rok príde zas. Deti sa už teraz tešia na ďalšie stretnutie s Mikulášom a anjelikmi.

 

zskeuroregionregion kysuce logorrafarnostbeskydsko javornicka magistralamykysucemojekysuce vysoka nad kysucouteszeleny bodcaf logo