Nástroje pre uľahčenie prístupu

TEL: 0905 884 634
MAIL: obec@vysokanadkysucou.sk

Vyberte váš jazyk

thumb_maskarny_sprievod_06Pondelok 2. 6. 2014 bol pre deti z MŠ výnimočný. O milé prekvapenie k  sviatku MDD sa postarali pani učiteľky a rodičia, ktorí pre svoje deti pripravili veselé masky na dlho očakávaný KARNEVAL.


Materská škola sa premenila na rozprávkovú krajinu, v ktorej vládli kráľovné, princezničky, šašovia, piráti, motýle a rôzne iné rozprávkové bytosti.
Aj keď nám počasie na začiatku neprialo, predsa sa uskutočnil sprievod, ktorý prechádzal cez dedinu až po obecný úrad, kde deti privítal starosta obce Mgr. Anton Varecha, ktorý ich obdaril sladkosťou. Po príchode do materskej školy nasledovala diskotéka. Domov deti odchádzali s nezabudnuteľnými zážitkami z krásneho dňa a malým darčekom.
Veľké ĎAKUJEME patrí všetkým za sponzorské dary pre naše deti.
Materská škola sa premenila na rozprávkovú krajinu, v ktorej vládli kráľovné, princezničky, šašovia, piráti, motýle a rôzne iné rozprávkové bytosti.
Aj keď nám počasie na začiatku neprialo, predsa sa uskutočnil sprievod, ktorý prechádzal cez dedinu až po obecný úrad, kde deti privítal starosta obce Mgr. Anton Varecha, ktorý ich obdaril sladkosťou. Po príchode do materskej školy nasledovala diskotéka. Domov deti odchádzali s nezabudnuteľnými zážitkami z krásneho dňa a malým darčekom.
Veľké ĎAKUJEME patrí všetkým za sponzorské dary pre naše deti.

A tu je niekoľko fotografií z krásneho popoludnia ...

{gallery}fotogaleria/Materska_skola/MDD/2014{/gallery} 

 

 

zskeuroregionregion kysuce logorrafarnostbeskydsko javornicka magistralamykysucemojekysuce vysoka nad kysucouteszeleny bodcaf logobiblicka zahrada