Nástroje pre uľahčenie prístupu

TEL: 0905 884 634
MAIL: obec@vysokanadkysucou.sk

Vyberte váš jazyk

DSC 9116Palárikova Raková patrí medzi najvýznamnejšie podujatia nielen regiónu Kysuce, ale čo sa ochotníckeho divadla týka, určite aj Slovenska.

Divadelní ochotníci z celého Slovenska sa prihlasujú do súťaže, ktorej priebeh je sprevádzaný množstvom iných pohostinných predstavení, výstav, rozborových seminárov, workshopov, zaujímavých stretnutí a výnimočnej atmosféry.

Obec Vysoká nad Kysucou sa v tomto roku opäť zaradila medzi partnerov tohto výnimočného a jedinečného podujatia. V rámci 55. ročníka Palárikovej Rakovej, ktorá sa koná od 23. do 28. apríla 2023 bolo v stredu 26. apríla o 9:00 hod. odohraté v sále kultúrneho domu vo Vysokej nad Kysucou predstavenie POPOLVÁR v umeleckom spracovaní Potulného divadla J+T z Medzibrodu. Predstavenia sa zúčastnilo 194 detí zo ZŠ s MŠ E. A. Cernana. Úsmevy na ich tvárach boli určite neklamným znakom toho, že predstavenie zožalo úspech a prinieslo všetkým neopakovateľný kultúrny zážitok.

 

zskeuroregionregion kysuce logorrafarnostbeskydsko javornicka magistralamykysucemojekysuce vysoka nad kysucouteszeleny bodcaf logobiblicka zahrada