Nástroje pre uľahčenie prístupu

TEL: 0905 884 634
MAIL: obec@vysokanadkysucou.sk

Vyberte váš jazyk

thumb stretnutie seniorov2019 004Pri príležitosti Mesiaca úcty k starším sa v stredu 09. októbra 2019 v sále kultúrneho domu vo Vysokej nad Kysucou zišli seniori, aby si spoločne zaspomínali na mnoho jarí i jesení, ktorými prešli a ktoré sa tak rýchlo minuli uprostred každodenných starostí a radostí života.

V slávnostnom príhovore im starosta obce Mgr. Anton Varecha poďakoval za lásku, pochopenie a obetavosť, ktorú doteraz okolo seba nezištne rozdávali a zaželal im, aby mozaika ich každodenného života bola plná slnečného svitu, zdravia a radosti.

V pripravenom kultúrnom programe vystúpili škôlkári a žiaci zo ZŠ s MŠ E. A. Cernana, ktorí si pripravili pre našich seniorov pásma básničiek a piesní. Folklórna skupina Vysočanka zožala veľký potlesk, keď vystúpila s pásmom „Vykopávanie zemiakov“, ktoré trefne doplnila humornými textami a ľudovými piesňami.

Hlavným hosťom slávnostného popoludnia bola skupina AT Band, známa i z televízie Šláger, v ktorej podaní zazneli mnohé slovenské ľudové piesne a známe hity z televíznej obrazovky. Pre všetkých hostí bolo ich vystúpenie veľkým umeleckým zážitkom, ktoré zožalo obrovský úspech. Obec Vysoká nad Kysucou i touto cestou ďakuje všetkým seniorom, ktorí prijali pozvanie a samozrejme i všetkým vystupujúcim, ktorí sa postarali o krásny kultúrny program.

 

Text: Bc. Monika Perďochová

Foto: Ing. Ján Lisko

 

 

 

zskeuroregionregion kysuce logorrafarnostbeskydsko javornicka magistralamykysucemojekysuce vysoka nad kysucouteszeleny bodcaf logo