Nástroje pre uľahčenie prístupu

TEL: 0905 884 634
MAIL: obec@vysokanadkysucou.sk

Vyberte váš jazyk

Sample ImageV sobotu 19. januára 2008 sa konal v poradí už 2. ročník jedinečnej kultúrno-spoločenskej akcie v našej obci pod názvom Reprezentačný ples obce Vysoká nad Kysucou. Už predchádzajúci záujem o samotné lístky dával možný predpoklad, že predošlý prvý ročník "odštartoval" ďalšiu úspešnú spoločenskú udalosť. Na tohtoročný reprezentačný ples obce sa príjemne prišlo zabaviť 156 účastníkov. Samotný ples otvoril slávnostným prípitkom starosta obce Vysoká nad Kysucou - Ing. Ladislav Kubačák, po ktorého príhovore sa k slovu resp. spevu a hereckému prejavu dostala ženská spevácka skupina Vysočanka, ktorá sa predstavila s pásmom "Drapačka". Strhujúca zábava pri piesňach vysockej hudobnej skupiny REGENT BAND trvala až do skorého rána. 

Pre tých, ktorí sa tejto spoločenskej udalosti v našej obci, už z akých koľvek dôvodov, nezúčastnili, prinášame na tomto mieste niekoľko fotografií.

 Sample Image
 Sample Image
 Sample Image
 Sample Image
 Sample Image
 Sample Image
 Sample Image
 Sample Image
 Sample Image
 Sample Image
 Sample Image
 Sample Image
 Sample Image
 Sample Image
 Sample Image
 Sample Image
 Sample Image
 Sample Image
 Sample Image
 Sample Image
 Sample Image
 Sample Image
 Sample Image
 Sample Image
 Sample Image
 Sample Image
 Sample Image
 Sample Image
 Sample Image
 Sample Image
 Sample Image
 Sample Image
 Sample Image
 Sample Image
 Sample Image
 Sample Image
 Sample Image
 Sample Image
 Sample Image
 Sample Image
 Sample Image
 Sample Image
 Sample Image
 Sample Image
 Sample Image
 Sample Image
 Sample Image
 Sample Image
 Sample Image
 Sample Image

zskeuroregionregion kysuce logorrafarnostbeskydsko javornicka magistralamykysucemojekysuce vysoka nad kysucouteszeleny bodcaf logo