Nástroje pre uľahčenie prístupu

TEL: 0905 884 634
MAIL: obec@vysokanadkysucou.sk

Vyberte váš jazyk

Sample ImageS blížiacim termínom konania sa, už v poradí druhého ročníka  Reprezentačného plesu obce Vysoká nad Kysucou, zamestnanci obce začali s „finišovaním“ prác na rekonštrukcii a skrášlení vestibulu nachádzajúceho sa pred sálou kultúrneho domu. Išlo predovšetkým o úpravu omietok, zasekanie káblov a výmenu svietidiel. V blízkej budúcnosti je taktiež naplánovaná i oprava resp., ak to finančná situácia obce umožní i výmena, drevených dverí do vestibulu, ktoré sú jednak esteticky i funkčne nevyhovujúce.

Najväčšou zmenou však v tých dňoch prešiel samotný vchod do budovy Obecného úradu. Ako sme Vás už na našich stránkach informovali, ešte v decembri minulého roka došlo k výmene starých vchodových dverí za nové, moderné a predovšetkým energeticky úsporné plastové dvere.
Samotná vstupná chodba bola predelená priečkou, kde v najbližších dňoch plánujeme dokončiť a samozrejme i úspešne otvoriť tzv. Kanceláriu prvého kontaktu. Úlohou tohto projektu, je urobiť povestný krok resp. priblížiť výkon samosprávy k občanovi. V kancelári prvého kontaktu bude možné získať rýchle informácie z jednotlivých úsekov obecného úradu, taktiež tu bude kopírovacia služba a okrem iného si tu občania budú môcť vyzdvihnú ť i zvozové kalendáre a pod.  Kancelária prvého kontaktu by mala v budúcnosti predstavovať akýsi prvotný styčný bod pre všetkých, ktorí navštívia obecný úrad v našej obci. O projekte Kancelárie prvého kontaktu Vás na našich stránkach budeme textom i fotografiami samozrejme ešte informovať v čase jej dokončenia.
Tak ako je uvedené už vyššie, prioritou týchto dní bolo dokončenie vstupnej chodby a vestibulu nachádzajúceho sa pred sálou kultúrneho domu. Konečný výsledok Vám prinášame na nasledujúcich fotografiách ...

 

Kedysi . . .

 Sample Image

 Sample Image

 Sample Image
 Sample Image

 Sample Image

 Sample Image

 Sample Image

 Sample Image

 Sample Image

 

Teraz . . . 

 

 Sample Image

 Sample Image

 Sample Image

 Sample Image

 Sample Image

 Sample Image
 Sample Image

 Sample Image

 Sample Image

 
 
 

zskeuroregionregion kysuce logorrafarnostbeskydsko javornicka magistralamykysucemojekysuce vysoka nad kysucouteszeleny bodcaf logo