TEL: 0905 884 634
MAIL: obec@vysokanadkysucou.sk

Vyberte váš jazyk

thumb zber obj april2019 009Obec Vysoká nad Kysucou každoročne realizuje zber nadrozmerného – objemného odpadu. Jarný termín tohto zberu sa uskutočnil v dňoch od 25. 3. 2019 do 27. 3. 2019. V rámci zberu boli už od piatka 22. 3. 2019 pristavené 2 veľkoobjemové kontajnery o objeme cca 25m³ s umiestnením na stanici ŽSR v ústredí obce a v areáli bývalej základnej školy vo Vyšnom Kelčove.

Poďakovanie patrí tým, ktorí využili možnosť „víkendového“ upratovania a priebežne dovážali odpad svojpomocne do kontajnerov, čím značne uľahčili a zrýchlili prácu zamestnancom obce. Opätovne však musíme poukázať na nedisciplinovanosť niektorých obyvateľov, ktorí odpad vkladali už po určenom termíne. Spôsobujú tým obci nemalé finančné škody, nakoľko sa pracovníci obce musia k už vyzbieraným miestam vracať a predlžuje sa tak nájom samotných kontajnerov. V tohtoročnej „jarnej časti“ zberu nadrozmerného resp. objemného odpadu sa zozbieralo sa cca 38 ton odpadu!

 

 

 

zskeuroregionregion kysuce logorrafarnostbeskydsko javornicka magistralamykysucemojekysuce vysoka nad kysucouteszeleny bodcaf logo