TEL: 0905 884 634
MAIL: obec@vysokanadkysucou.sk

Vyberte váš jazyk

Plán výstavby obce Vysoká nad Kysucou pre rok 2007 možno nazvať i – športovým. V tomto roku má naša obec spoločne zo ZŠ E. A. Cernana v zámere zrekonštruovať staré antukové ihrisko pri ZŠ E. A. Cernana. Jeho rekonštrukcia už momentálne, za pomoci rodičov ale i dobrovoľníkov, prebieha (fotogalériu prebiehajúcich prác si môžete pozrieť vo FOTOGALÉRII v časti SÚČASNÁ OBEC).
Celé jadro športovej výstavby obce v tomto roku však tvorí výstavba futbalového ihriska s umelým trávnikom, s ktorého výstavbou sa začne už v júni v areáli ZŠ E. A. Cernana a výstavba polyfunkčného ihriska s pevným povrchom, ktoré bude súčasťou oddychového areálu pri kostole sv. Matúša presnejšie v areáli záhrady za poštovým úradom.

Investrom výstavby celého oddychového areálu je Farský úrad vo Vysokej nad Kysucou spoločne s Obcou Vysoká nad Kysucou. Práce na posledne menovanom polyfunkčnom ihrisku započali práve v dnešný deň v pondelok 23. apríla 2007. Prvým krokom jeho realizácie je príprava podkladu a to splanírovaním pôvodného povrchu. Na takto vytvorenú rovinu bude následne navezený podkladový materiál.
Na tomto mieste Vám prinášame niekoľko fotografií z prebiehajúcich prác:

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

 

zskeuroregionregion kysuce logorrafarnostbeskydsko javornicka magistralamykysucemojekysuce vysoka nad kysucouteszeleny bodcaf logo