Nástroje pre uľahčenie prístupu

TEL: 0905 884 634
MAIL: obec@vysokanadkysucou.sk

Vyberte váš jazyk

thumb P1090071Začali sa letné prázdniny, ktoré pre všetky deti znamenajú čas oddychu, zábavy a hier. Pri tejto príležitosti obec Vysoká nad Kysucou v spolupráci s DHZ Vysoká nad Kysucou pripravila v sobotu 4. júla 2015 pre všetky deti už III. ročník krásnej letnej akcie pod názvom HOLIDAYS NIGHT 2015.

O 16:00 hod. privítal na námestí všetky deti a ich rodičov starosta obce Mgr. Anton Varecha a poprial im príjemnú zábavu a veľa úspechov v súťažiach, ktoré ich čakali. Prázdninové popoludnie odštartovalo mega hrou „Človeče nehnevaj sa!“, ktorá pozostávala z detí a ich rodičov. Okrem tejto veľmi známej hry bolo pre deti pripravených ešte šesť rôznych súťaží, ktorých sa zúčastnili nielen malí, ale i veľkí a ich rodičia. Všetci, ktorí sa hier zúčastnili, boli odmenení sladkými odmenami.

Krásnym sprievodným programom HOLIDAYS NIGHT 2015 bolo vystúpenie populárneho dua klaunov Šašo Sašo a Saša Jaša zo Žiliny, ktoré si pripravilo pre deti hodinový program plný tanca a hier a ktoré zožalo medzi deťmi veľký úspech. Okrem iného bol určite pre všetky deti veľkou atrakciou nafukovací skákací hrad a maľovanie na tvár tzv. facepainting. O občerstvenie v podobe kofoly, hot-dogov a čapovaného piva sa pre všetkých návštevníkov postaral DHZ Vysoká nad Kysucou.

O 20:00 hod. odštartovala detská diskotéka spojená so zumba tancom v prevedení cvičiteľky pani Silvie Gajdičiarovej z Turzovky, ktorá strhla do tanca nielen deti, ale i dospelých. Vyvrcholením celej prázdninovej noci bol o 22:00 hod. ohňostroj, ktorý urobil pomyselnú bodku za týmto krásnym podujatím.

Občerstvenie pre deti v podobe kofoly venovali deťom: Vináreň Hela, Expreso Fontána a Pohostinstvo Trojka. Ohňostroj deťom venoval pán Miroslav Zeman.

 

Na tomto mieste Vám prinášame niekoľko fotografií z vydareného podujatia, ktorých autorom je Ing. Ján Lisko ....

 

zskeuroregionregion kysuce logorrafarnostbeskydsko javornicka magistralamykysucemojekysuce vysoka nad kysucouteszeleny bodcaf logo