TEL: 0905 884 634
MAIL: obec@vysokanadkysucou.sk

Vyberte váš jazyk

thumb_volej_staskov2015_02Dňa 22. 3. 2015 CVČ Staškov zrealizovalo v poradí už 3. ročník volejbalového turnaja s názvom „Do pohodky“ – rekreačný volejbal. Celkovo sa zúčastnilo 5 družstiev pochádzajúcich zo Staškova, Rakovej, Čadce a Vysokej nad Kysucou. Podmienkou bolo zloženie družstva minimálne 4+2 ženy. Herný systém bol stanovený na „každý s každým“ do 20 bodov na 2 víťazné sety.

Našu obec reprezentovalo družstvo s názvom „Kelčov“ zložené 1/2 domácich hráčov: Súrodenci Maroš, Ján a Monika Lisková. Druhú polovicu tvorili hráči Gabriela Kanáliková (Raková), Ivan Gajdičiar ml. (Turzovka) a Ján Dubiel (Stará Ľubovňa). K reprezentácií obce prispela i Nikola Jurčová z Kamenca, ktorá hrala za družstvo Chippendales.
Turnaj sa začal o 10:00 hod. a po vzájomných zápasoch „každý s každým“ výsledok po emocionálne i technicky  vybojovaných setoch  o 17:00 hod. ukázal, že najlepším družstvom je družstvo Volley team Staškov a obhajca z posledného ročníka družstvo Kelčov obsadilo 2. miesto po stave 2:1 (vzájomné skóre 53:43). Družstvo Jedu bomby obsadilo 3. miesto, 4. miesto  Chippendales a 5. miesto Pozbieraní. Samozrejme, že pri každom stretnutí nechýbala nervozita, stres či radosť.
Chceme sa poďakovať CVC Staškov za pozvanie a organizáciu turnaja.
Ing. Ján Lisko
Našu obec reprezentovalo družstvo s názvom „Kelčov“ zložené 1/2 domácich hráčov: Súrodenci Maroš, Ján a Monika Lisková. Druhú polovicu tvorili hráči Gabriela Kanáliková (Raková), Ivan Gajdičiar ml. (Turzovka) a Ján Dubiel (Stará Ľubovňa). K reprezentácií obce prispela i Nikola Jurčová z Kamenca, ktorá hrala za družstvo Chippendales.

Turnaj sa začal o 10:00 hod. a po vzájomných zápasoch „každý s každým“ výsledok po emocionálne i technicky  vybojovaných setoch  o 17:00 hod. ukázal, že najlepším družstvom je družstvo Volley team Staškov a obhajca z posledného ročníka družstvo Kelčov obsadilo 2. miesto po stave 2:1 (vzájomné skóre 53:43). Družstvo Jedu bomby obsadilo 3. miesto, 4. miesto  Chippendales a 5. miesto Pozbieraní. Samozrejme, že pri každom stretnutí nechýbala nervozita, stres či radosť.Chceme sa poďakovať CVC Staškov za pozvanie a organizáciu turnaja.

Text: Ing. Ján Lisko

 

zskeuroregionregion kysuce logorrafarnostbeskydsko javornicka magistralamykysucemojekysuce vysoka nad kysucouteszeleny bodcaf logo