TEL: 0905 884 634
MAIL: obec@vysokanadkysucou.sk

Vyberte váš jazyk

thumb_autobusove_zastavky2013_08Avízovaná rekonštrukcia autobusových zastávok v obci dostala už pre tento kalendárny rok svoju konečnú podobu. V rámci finančných možností ako aj z možnosti využitia pracovných síl obec zrekonštruovala zatiaľ len 3 autobusové zastávky. Dňa 12.11.2013 bola dokončená práca na poslednej autobusovej zastávke vo Vyšnom Kelčove – U Urbana.

Na celkovú rekonštrukciu autobusových zastávok u Arnolda, Široký most a U Urbana sa použilo cca 200 ks palisád o dĺžke 190 cm, cca 600ks skrutiek TEX na palisády a 200ks TEX na strechu, na ochranu kovovej konštrukcie sa použilo 14,5 kg farby. V priebehu niekoľkých dní budú autobusové zastávky v našej obci doplnené o tabule určené na umiestňovanie oznamov a plagátov.
Rekonštrukcia ďalších autobusových zastávok bude pokračovať na budúci kalendárny rok, kedy zmenou prejde i samotné označenie autobusových zastávok.
{gallery}fotogaleria/Bordel{/gallery}
Na celkovú rekonštrukciu autobusových zastávok u Arnolda, Široký most a U Urbana sa použilo cca 200 ks palisád o dĺžke 190 cm, cca 600ks skrutiek TEX na palisády a 200ks TEX na strechu, na ochranu kovovej konštrukcie sa použilo 14,5 kg farby. V priebehu niekoľkých dní budú autobusové zastávky v našej obci doplnené o tabule určené na umiestňovanie oznamov a plagátov. Rekonštrukcia ďalších autobusových zastávok bude pokračovať na budúci kalendárny rok, kedy zmenou prejde i samotné označenie autobusových zastávok.

{gallery}fotogaleria/Prace/2013/Rekonstrukcia_aut_zastavok/Urban{/gallery}

 

zskeuroregionregion kysuce logorrafarnostbeskydsko javornicka magistralamykysucemojekysuce vysoka nad kysucouteszeleny bodcaf logo