Nástroje pre uľahčenie prístupu

TEL: 0905 884 634
MAIL: obec@vysokanadkysucou.sk

Vyberte váš jazyk

Počas letných prázdnin mnohé školské areály oživajú vďaka rôznym podujatiam
V sobotu 27. júla 2013 nebol výnimkou ani areál ZŠ E. A. Cernana vo Vysokej nad Kysucou. Pod organizačnou taktovkou obce Vysoká nad Kysucou sa tu totiž konal v poradí už XI. ročník futbalového turnaja v malom futbale (býv. Memoriál Petra Chvasteka)
thumb_memorial2013_42Počas letných prázdnin mnohé školské areály oživajú vďaka rôznym podujatiamV sobotu 27. júla 2013 nebol výnimkou ani areál ZŠ E. A. Cernana vo Vysokej nad Kysucou. Pod organizačnou taktovkou obce Vysoká nad Kysucou sa tu totiž konal v poradí už XI. ročník futbalového turnaja v malom futbale (býv. Memoriál Petra Chvasteka).

Prísnym kritériom turnaja je, že sa ho môžu zúčastňovať výlučne iba „vysočania“ alebo „rodení vysočania“.
Od skorých ranných hodín až do poobedia, s výnimkou „gulášovej“ prestávky, prebiehali na antukovom ihrisku futbalové boje o trofej, na ktorej sú pravidelne zvečňovované mená všetkých futbalistov, ktorí ju doposiaľ vyhrali.
I keď tohtoročné krásne letné počasie mnohí z pravidelných účastníkov využili na oddych v podobe dovoleniek mimo územia obce, predsa len zloženie zaregistrovaných mužstiev bolo zárukou vyrovnaného a herne náročného priebehu turnaja.
Víťazom tohtoročného XI. ročníka sa, ako jediné neporazené, stalo mužstvo Oranies. Ďalšie poradie bolo nasledovné:
2. miesto - WSK
3. miesto - Mladé pušky
4. miesto - EM Vredlavka st.
Najlepším strelcom turnaja sa stal Daniel Janita a za najlepšieho brankára bol vyhodnotený Peter Papajčík.
{gallery}fotogaleria/Memorial/2013{/gallery} 

 

zskeuroregionregion kysuce logorrafarnostbeskydsko javornicka magistralamykysucemojekysuce vysoka nad kysucouteszeleny bodcaf logo