Nástroje pre uľahčenie prístupu

TEL: 0905 884 634
MAIL: obec@vysokanadkysucou.sk

Vyberte váš jazyk

Sample ImageTak ako sme Vás už na našich oficiálnych stránkach informovali, stále sa snažíme o rozširovanie programovej ponuky televíznych staníc v káblovej televízii v našej obci.
Absolútne horúcou je informácia, že počnúc sobotou 28. 10. 2006 (t.j. už zajtra) bude do programovej štruktúry pridaný nový športový kanál ČT4!!!
Viaceré denníky a týždenníky na Slovensku prinášali informáciu,Sample Image že od 26. 10. 2006 bude v balíku UPC ponúkaný i televízny kanál MGM (Metro-Goldwyn-Mayer). Vedenie obce dnes (27. 10. 2006)  ihneď jednalo s firmou TES Slovakia s.r.o., čoho výsledkom je skutočnosť, že  televízny kanál MGM bude zaradený do programovej štruktúry káblovej televízie v našej obci a to v blízkej budúcnosti – presnejšie v horizonte niekoľkých dní!!!

zskeuroregionregion kysuce logorrafarnostbeskydsko javornicka magistralamykysucemojekysuce vysoka nad kysucouteszeleny bodcaf logo