Nástroje pre uľahčenie prístupu

TEL: 0905 884 634
MAIL: obec@vysokanadkysucou.sk

Vyberte váš jazyk

thumb_vianocny_stromcek201202S blížiacim sa koncom kalendárneho roka sa určite všetci tešia na príchod pokoja, oddychu, radosti či prázdnin počas vianočného obdobia. Vianoce sú po stáročia symbolicky spojené s vianočným stromčekom, ktorý nesmie chýbať ani v centrálnom parku Obecného úradu.

Krásny, mohutný smrekový strom sponzorsky poskytla obci Urbariálna obec Vysoká - Makov. Dňa 28. 11. 2012 kmeňoví zamestnanci začali s prípravami na dovoz, či samotné postavenie stromčeka do podoby, ktorý je srdcu romantický. Z dôvodu nedostupnosti miesta stromčeka pre ťažkú techniku, postavenie stromčeka muselo byť realizované „ručne“.
Sprievodným znakom Vianoc v našej obci je i výzdoba na stĺpoch verejného osvetlenia. Svitiace ozdoby pracovníci montovali za každého počasia nielen na vianočnom stromčeku, ale aj na jednotlivých miestach v obci.
Veľké poďakovanie nás všetkých patrí o obom hasičským zborom, ktoré sa o vianočné stromčeky postarali na Vyšnom i Nižnom Kelčove.
Na krátkom videozázname prinášame priebeh práce pri stavaní vianočného stromčeka v ústredí obce.
{youtube}Dyp8DFTPRXY{/youtube}
Krásny, mohutný smrekový strom sponzorsky poskytla obci Urbariálna obec Vysoká - Makov. Dňa 28. 11. 2012 zamestnanci obce začali s prípravami na dovoz, či samotné postavenie stromčeka do podoby, ktorý je srdcu romantický. Z dôvodu nedostupnosti miesta stromčeka pre ťažkú techniku, postavenie stromčeka muselo byť realizované „ručne“. 
Sprievodným znakom Vianoc v našej obci je i výzdoba na stĺpoch verejného osvetlenia. Svietiace ozdoby pracovníci montovali za každého počasia nielen na vianočnom stromčeku, ale aj na jednotlivých miestach v obci.
Veľké poďakovanie nás všetkých patrí i obom hasičským zborom, ktoré sa o vianočné stromčeky postarali vo Vyšnom i Nižnom Kelčove. 

Na krátkom videozázname prinášame priebeh práce pri stavbe vianočného stromčeka v ústredí obce.
{youtube}ZTmVYBRw0Ko{/youtube}

{gallery}fotogaleria/Prace/2012/Stavba_stromceka{/gallery}  

 

zskeuroregionregion kysuce logorrafarnostbeskydsko javornicka magistralamykysucemojekysuce vysoka nad kysucouteszeleny bodcaf logo