Nástroje pre uľahčenie prístupu

TEL: 0905 884 634
MAIL: obec@vysokanadkysucou.sk

Vyberte váš jazyk

thumb_stromcek2011_0005I napriek skutočnosti, že počasie v týchto dňom nám všetkým pripomína skôr jeseň bez listov ako zimu,  pohľad do kalendára, reklamné spoty a samozrejme i výklady všetkých obchodných centier sú neklamným znakom blížiacich sa najobľúbenejších sviatkov pokoja a lásky – Vianoc.

Medzi nepreberným množstvom moderných vianočných symbolov má stále svoje nenahraditeľné miesto ten najstarší a najoriginálnejší, ktorým je vyzdobený a žiariaci vianočný stromček. Tento neodmysliteľný symbol Vianoc už tradične každý rok zdobí i centrum našej obce a nebude tomu inak ani počas tohtoročných vianočných sviatkov.
Krásny smrek obci opäť venovala Urbariálna obec Vysoká – Makov. Zamestnanci obce ho previezli a osadili v utorok 22. novembra 2011. Tak ako to už býva v našej obci zvykom, po prvý krát ho slávnostne rozžiari čarovným dotykom svojej palice sám Mikuláš, ktorý sa v pondelok 5. decembra 2011 stretne v sále kultúrneho domu vo Vysokej nad Kysucou so všetkými vysockými deťmi.
Nové námestie tak na niekoľko dní  nie len zmení svoj vzhľad, ale bude nám pripomínať , že je čas krásnych sviatkov ...

zskeuroregionregion kysuce logorrafarnostbeskydsko javornicka magistralamykysucemojekysuce vysoka nad kysucouteszeleny bodcaf logo