rozvoz stravy logo web

Vzhľadom na narastajúci počet záujemcov o rozvoz stravy, zvýšenia finančných nárokov na prípravu stravy a taktiež i nutnosť a potrebu modernizácie vybavenia školskej kuchyne Obecné zastupiteľstvo vo Vysokej nad Kysucou svojim uznesením č. 10/2016-13.6 zo dňa 15. 12. 2016 upravilo cenu za prípravu a rozvoz stravy do domácnosti tak ako je to uvedenné v cenníku nižšie. Obec Vysoká nad Kysucou bude i naďalej prispievať sumou 0,50 EUR na jeden obed.

Prostredníctvom jedálne – donáška stravy do domácnosti klienta je v zmysle § 58 zákona č. 448/2008 o sociálnych službách zabezpečovaná strava fyzickým osobám, ktoré majú ťažké zdravotné postihnutie, nepriaznivý zdravotný stav alebo dovŕšili dôchodkový vek.

Od začiatku kalendárneho roka 2017 je strava rozvážaná prostredníctvom špeciálneho motorového vozidla RENAULT KANGOO s izotermickou protisklzovou úpravou, ktoré obec zakúpila vďaka poskytnutej dotácii z Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny a doplatku z Rozpočtu obce Vysoká nad Kysucou. Vozidlo môžete sledovať Vy, alebo Vaši príbuzní priamo na webovej stránke obce

Každý záujemca si musí zadovážiť dva kusy nerezových termo obedárov, v ktorých bude strava prepravovaná do domácnosti klienta.

Nahlásiť sa na rozvoz stravy sa môžete na Obecnom úrade vo Vysokej nad Kysucou – kancelária sociálnych vecí, tel.: 4204162, e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., prípadne v ktorejkoľvek ďalšej kancelárii obecného úradu.

 

Aktuálny cenník stravy a rozvozu stravy platný od 01. januára 2017