×

Výstrahy

JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: /data/web/vysokanadkysucou.sk/web/images/fotogaleria/Kuzmovci
×

Poznámka

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/fotogaleria/Kuzmovci
thumb_kuzmovci_cena_mesta_cadca_12Snáď kvôli každodenej rutine a jednoduchej dennej ľudskosti, považujeme mnohých ľudí, ktorí žijú medzi nami za obyčajných či všedných, neuvedomujúc si ich jedinečnosť, výnimočnosť a vzácnosť. Takými ľuďmi, na ktorých je právom hrdá i Obec Vysoká nad Kysucou, ako na svojich občanov,  sú i manželia Kužmovci.

Popri mnohých ocenenia, ktoré získali za svoj prínos a šírenie ľudovej kultúry, medzi ktorými nechýba ani Cena obce Vysoká nad Kysucou, si manželia Mgr. Pavol Kužma a Mgr. Amália Kužmová dňa 4. mája 2012 o 16:00 hod. prevzali z rúk primátora mesta Čadce Ing. Milana Guru najvyššie ocenenie aké môže samospráva udeliť -  Čestný občan/občianka mesta Čadca.
Okrem najbližších rodinných príslušníkov, prišlo oceneným zablahoželať  mnoho priateľov, umeleckých „súputnikov“ a samozrejme i starosta obce Vysoká nad Kysucou Mgr. Anton Varecha.
Svojou nezištnou prácou s deťmi a mládežou v ďalekom svete zviditeľnili nie len mesto Čadca či našu obec, ale i celý región Kysúc. Obec Vysoká nad Kysucou je preto právom hrdá na oboch laureátov ako svojich obyvateľov, ktorí na jej území našli rodinné a pracovné zázemie  a snáď i mnoho umeleckej inšpirácie ...
Popri mnohých ocenenia, ktoré získali za svoj prínos a šírenie ľudovej kultúry, medzi ktorými nechýba ani Cena obce Vysoká nad Kysucou, si manželia Mgr. Pavol Kužma a Mgr. Amália Kužmová dňa 4. mája 2012 o 16:00 hod. prevzali z rúk primátora mesta Čadce Ing. Milana Guru najvyššie ocenenie aké môže samospráva udeliť -  Čestný občan/občianka mesta Čadca.Okrem najbližších rodinných príslušníkov, prišlo oceneným zablahoželať  mnoho priateľov, umeleckých „súputnikov“ a samozrejme i starosta obce Vysoká nad Kysucou Mgr. Anton Varecha.Svojou nezištnou prácou s deťmi a mládežou v ďalekom svete zviditeľnili nie len mesto Čadca či našu obec, ale i celý región Kysúc. Obec Vysoká nad Kysucou je preto právom hrdá na oboch laureátov ako svojich obyvateľov, ktorí na jej území našli rodinné a pracovné zázemie  a snáď i mnoho umeleckej inšpirácie ...

{gallery}fotogaleria/Kuzmovci{/gallery}