thumb Beh na Kmnek 120Nedeľná zmena počasia, keď po prepršanej sobote aj zamrholenom nedeľnom ráne prestalo pršať , potešila v „hlavný“ hodový deň určite všetkých vysočanov, no tiež organizátorov z občianskeho združenia Voľný čas Vysoká nad Kysucou a 43 bežcov, ktorí sa zúčastnili 11. ročníka behu na chatu Kmínek.

 

 

Za výborne organizačne zvládnutý pretek patrí poďakovanie všetkým, ktorí sa v hodové dopoludnie obetovali a prispeli k hladkému priebehu behu.

 

Výsledky 11. ročníka Behu na chatu Kmínek konaného 24. 09. 2017

 

Poradie Meno a priezvisko Oddiel Čas min:sek
Muži do 39 rokov
1. Lukáš Martinka Tour de Považie PB 26:03
2. Kamil Vyhnička Tour de Považie PB 26:50
3. Jozef Mitala Partizánske TdP 27:37
4. Martin Hatňančík Tour de Považie PB 28:40
5. Štefan Bajcár Makov 30:54
6. Jozef Dorčák SDH Poličná 34:42
7. Ján babický HZS Mělník 34:54
8. Lukáš Suchánek KHB Radegast 35:27
Muži 40 – 49 roč.
1. Ondřej Horák KHB Radegast 25:08
2. Ľuboslav Kučák KKM Čadca 27:48
3. Tomáš Sehnal KHB Radegast 28:46
4. Petr Vymazal SK Salix Grymov 30:26
5. Tibor Šumpík Žilina 30:35
6. Martin Marko BK Lysá ppod Makytou 31:26
7. Michal Židzík Makov 34:58
8. Jaroslav Mikula Čierne 36:21
Muži 50 – 59 roč.
1. Ľuboš Kováčik Súľov-Hradná 25:34
2. Anton Kuba MKŠS Kysucké N.M. 32:40
3. Ján Dlhopolec Žilina 33:47
4. Radomír Šnevajs KHB Radegast 34:53
5. Štefan Groš S.K. Valašské království 36:34
6. Vladimír Balošák Stará Bystrica 37:50
7. Libor Pečenka KHB Radegast 45:42
8. Vladimír Ballek NW-Running Prešov 54:40
Muži 60+ roč.
1. Bronislav Walek Hrádek ve Slezsku 31:01
2. Miroslav Přívětivý Příbor 34:27
3. Boleslav Buda Bystřice-Suchý 35:14
4. Jozef Majerík KKM Čadca 35:44
Ženy do 39 rokov
1. Lenka Mlynarčíková Banská Štiavnica 30:36
2. Kristína Trebulová AK Čadca 34:40
3. Jana Václavková TJ Liga 100 Olomouc 35:51
4. Zuzana Hrabcová AK Čadca 44:05
Ženy 40+ roč.
1. Marie Delingerová KHB Radegast 30:48
2. Daniela Reksová BK Lysá pod Makytou 31:16
3. Margita Kirkpatrick Goral Maraton Raková 33:01
4. Slávka Zelníková Čadca 41:50
Juniori
1. Kristián Židzík Makov 30:58
2. Jarmil Blahuta FC Baník Ostrava 34:09
Juniorky
1. Sára Jašurková Čadca-Čadečka 53:52
Staršie žiačky
1. Soňa Likáčová Čadca 53:52
2. Lija Gajdošová Chata Kmínek 59:38
Mladšie žiačky
1. Nicol Jánošíková AK Čadca 44:24
2. Chiara Jánošíková AK Čadca 44:28

 

Text: Anton Opial

Foto: Petra Holubová, Anton Opial, František Papik