×

Výstrahy

JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: /data/web/vysokanadkysucou.sk/web/images/fotogaleria/Volny_cas/2014/Beh_kminek
×

Poznámka

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/fotogaleria/Volny_cas/2014/Beh_kminek
Zadaždené a chladné ráno v sobotu 27. septembra 2014 bolo z kategórie tých „kedy je škoda aj psa von vyhnať“  a pre väčšinu ľudí dobrým dôvodom nevytiahnuť päty z domu.
Toto ale neplatilo pre organizátorov ani 47 bežcov odhodlaných vzájomne si zmerať  sily na rozblatenej 6 km dlhej trati 8. ročníka Behu na chatu Kmínek so štartom na Nižnom Kelčove.
thumb_ubeh_kminek2014_08Zadaždené a chladné ráno v sobotu 27. septembra 2014 bolo z kategórie tých „kedy je škoda aj psa von vyhnať“  a pre väčšinu ľudí dobrým dôvodom nevytiahnuť päty z domu.Toto ale neplatilo pre organizátorov ani 47 bežcov odhodlaných vzájomne si zmerať  sily na rozblatenej 6 km dlhej trati 8. ročníka Behu na chatu Kmínek so štartom na Nižnom Kelčove.
 
Beh organizovalo Občianske združenie Voľný čas, Obec Vysoká nad Kysucou a majiteľ chaty Kmínek pán Róbert Gajdoš.
Po zdolaní náročnej trate v cieli všetkým chutil nielen výborný guláš, ale aj grilované klobásy, čerstvo napečené domáce koláče a tým „nemej odolným“ aj niečo ostrejšie proti chrípke a nachladnutiu.
Nižšie uvádzame kompletnú výsledkovú listinu. 

                                                                                                                                             

 

Starší žiaci

   

 

5

Dávid Halvoník

MKŠS-AK KNM

0:30:29

1

K

2

Kristián Židzík

ŠK Javorník Makov

0:37:44

2

K

                 

 

 

Juniori

 

 

 

 

22

Michal Mikula

Raková

0:31:38

1

J

16

Patrik Baroňák

Tj Slovan Skalité

0:33:38

2

J

23

Martin Mudrík

Čadca Jána Kollára

0:36:26

3

J

1

Michal Židzík

ŠK Javorník Makov

0:38:16

4

J

 

 

Ženy do 39 r.

   

 

44

Mário Delingerová

AK Kroměřiž

0:30:06

1

E

8

Nikola Štefundová

MKŠS-AK KNM

0:31:41

2

E

7

Michaela Jarošová

MKŠS-AK KNM

0:35:38

3

E

30

Marcela Jedináková

Kysuckí horomili Čadca

0:40:34

4

E

                 

 

 

Ženy 40 + roč.

   

 

10

Daniela Trulíková

HK Direct Bytča

0:35:19

1

F

13

Danica Takáčová

Okružná 112, Čadca

0:45:23

2

F

39

Amália Paulerová

Čadca, Paláriková

0:49:01

3

F

36

Katarína Adamove

Žabka, Raková

0:50:20

4

F

47

Svatava Přívětivá

KHB Radegast

0:58:22

5

F

                 

 

   

 

 

Muži do 39 r.

       

45

Ondřej Horák

KHB Radegast

0:25:05

1

A

14

Jakub Benko

MKŠS-AK KNM

0:25:32

2

A

6

Maroš Wiezik

Drážkovce 249

0:26:28

3

A

17

Anton Kupka

KKM Čadca

0:26:47

4

A

34

Rasťo Galovič

Rajec

0:27:23

5

A

27

Róbert Kulla

KKM Čadca

0:29:15

6

A

33

Tibor Ponek

Čadca

0:29:39

7

A

20

Martin Cupek

Čadca

0:29:42

8

A

40

Marián Ponek, Mgr.

Žabka, Vysoká nad Kysucou

0:30:07

9

A

9

Tibor Šumpík

Žilina, Popradská 2946/1

0:32:19

10

A

31

Jozef Jedinák

Žabka Čadca

0:33:02

11

A

37

Pavol Mizera

KKM Čadca, Ochodnica

0:33:50

12

A

29

Lukáš Grofčík

Kysuckí horomili Čadca

0:34:15

13

A

12

Martin Bugala

HK Direct Bytča

0:35:04

14

A

42

Lukáš Suchánek

KHB Radegast

0:35:10

15

A

11

Ladislav Tamáši

Horolezecký klub Bytča

0:38:28

16

A

21

Michal Bukovan

Čadca Hurbanová

0:40:26

17

A

           
 

Muži do 49 r.

   

 

48

Tomáš Sehnal

KHB Radegast

0:27:50

1

B

15

Vladislav Vrana

Tj Slovan Skalité

0:28:55

2

B

41

Peter Maťa

Podhostínski vrcháři Bptl

0:29:52

3

B

19

Ivan Mačaj

Stupava

0:30:37

4

B

46

Ivan Gatial

Pruské, Savčina 32

0:39:39

5

B

           
 

Muži do 59 r.

   

 

24

Ervin Páleník

Trenčín Lipová 26

0:28:25

1

C

43

Radomír Šnevajs

KHB Radegast

0:30:50

2

C

28

Anton Kuba

AKMKŠS KNM

0:31:35

3

C

38

Oldřich Pauler

Čadca, Paláriková

0:33:24

4

C

18

Ján Slivka

KKM Čadca

0:36:06

5

C

32

Pavol Ďurdík

BS Tatran Turany

0:36:14

6

C

4

Ignác Krkoška

Čadca KKM

0:36:55

7

C

35

Viliam Mrvečka

Teplička n/ Váhom

0:39:08

8

C

25

Zdeno Bičár

James Kysuce

0:41:06

9

C

           
 

Muži 60+ roč.

   

 

3

Stanislav Sviták

AK Žilina Daniela Dlabača 10

0:32:08

1

D

           

Na príprave a perfektne zvládnutom organizačnom zabezpečení  behu sa podieľali: Barčáková Jozefa , Hejda Michal, Ing. Holub Pavol, Holubová Karolína,  Ing. Lisko Ján, Opial Anton, Opialová Anna, Polyak Ondrej, Mgr. Pekár Vladimír, Putorík František, Putoríková Anna, Učníková Mária, Vanek Jaroslav ml.,  Šamaj Ladislav, Šromek Ján,  Zeman Ján a personál chaty Kmínek.
Poďakovanie patrí aj majiteľovi pohostinstva na Nižnom Kelčove pánovi Milanovi Lajčákovi za poskytnuté priestory počas prezentácie pretekárov, čo nemalou mierou prospelo k predštartovnej pohode pretekárov.

Text a foto Anton Opial

{gallery}fotogaleria/Volny_cas/2014/Beh_kminek{/gallery}