×

Výstrahy

JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: /data/web/vysokanadkysucou.sk/web/images/fotogaleria/Volny_cas/2012/Strelecka_sutaz
×

Poznámka

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/fotogaleria/Volny_cas/2012/Strelecka_sutaz
V sobotu 25.2.2012 poobede  sa v telocvični ZŠ v Hornom Kelčove stretlo  12 účastníkov streleckej súťaže, ktorú usporiadalo občianske združenie Voľný čas v spolupráci s DHZ Horný Kelčov.
Vzhľadom na vek zúčastnených boli  po vzájomnej dohode „upravené“ vekové kategórie:  do 50 rokov a 50 rokov a starší.
thumb_strelecka_sutaz2012_11V sobotu 25. 2. 2012 poobede  sa v telocvični ZŠ v Hornom Kelčove stretlo 12 účastníkov streleckej súťaže, ktorú usporiadalo občianske združenie Voľný čas v spolupráci s DHZ Horný Kelčov.  Vzhľadom na vek zúčastnených boli  po vzájomnej dohode „upravené“ vekové kategórie:  do 50 rokov a nad 50 rokov.

Strieľalo sa zo vzduchovky a súťaž pozostávala z dvoch disciplín: v ľahu na kruhový terč a v stoji na redukovaný terč jeleňa. 
Nežné pohlavie malo zastúpenie jedinou účastníčkou, ktorou bola pani Jaroslava Veselková.  Jej dosiahnutý výkon však treba oceniť, pretože pri celkovom porovnaní dosiahnutých výsledkov by skončila na 4. mieste!

Konečné poradie všetkých účastníkov streleckej súťaže nájdete TU.

Anton Opial 

A tu je samozrejme niekoľko fotografií zo samotného podujatia ...
{gallery}fotogaleria/Volny_cas/2012/Strelecka_sutaz{/gallery}