×

Výstrahy

JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: /data/web/vysokanadkysucou.sk/web/images/fotogaleria/Hasici/VCS_2011
×

Poznámka

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/fotogaleria/Hasici/VCS_2011
thumb_vcs2011_0016Dňa 10. decembra 2011 sa v kultúrnom dome konala Výročná členská schôdza DHZ Vysoká nad Kysucou.
Úvod rokovania pozdravili pekným kultúrnym programom žiaci zo ZŠ E. A. Cernana pod vedením Mgr. Janky Jurčovej. Okrem členiek a členov sa členskej schôdze zúčastnili i okolité hasičské zbory a družobné zbory z ČR - Velké Karlovice i Horní Bečva, no a samozrejme i viacerí vzácni hostia.

Z výročnej správy, ktorú predniesla tajomníčka organizácie pani Vlasta Gajdicová si prítomní vypočuli prierez činnosti za ostatných 5 rokov. Okrem zásahov pri požiaroch a brigádnickej činnosti boli hasiči nápomocní ako obci Vysoká nad Kysucou tak i farskému úradu pri rôznych kultúrnych a spoločenských podujatiach.
Nakoľko tento rok bol volebný, hlavným bodom členskej schôdze bola voľba nového výboru a predovšetkým i voľba nového predsedu organizácie. Tým sa v tajnom hlasovaní výboru stal pán Miroslav Dorman. Veľké poďakovanie v podobe kytice kvetov patrí za 10 ročné vedenie organizácie teraz už bývalému predsedovi pánovi p. Milanovi Dormanovi st. Veríme, že svojimi bohatými skúsenosťami bude naďalej nápomocný v zbore, nakoľko vedúca funkcia ostala takpovediac „doma“.
V diskusii vystúpil  starosta obce Mgr. Anton Varecha i ostatní hostia, ktorí popriali novému výboru veľa zdravia, elánu a úspechov v práci a všetkým prítomným príjemné prežitie blížiacich sa vianočných sviatkov a všetko dobré do nového roku!

{gallery}fotogaleria/Hasici/VCS_2011{/gallery}