×

Výstrahy

JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: /data/web/vysokanadkysucou.sk/web/images/fotogaleria/Hasici/Sutaze/Dreveny_pohar_2010
×

Poznámka

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/fotogaleria/Hasici/Sutaze/Dreveny_pohar_2010

pohar_mSobotný večer sa dá prežiť všakovakými spôsobmi, no a ten v sobotu 11. septembra 2010 prežili naozaj svojsky všetci hasiči a priaznivci netradičného hasičského športu vo Vyšnom Kelčove.
Tak ako to avizovali dostupné informačné prostriedky v našej obci, v tento večer sa o 21:00 hod. začal, v hasičskom areáli pri ZŠ Horný Kelčov, v poradí už 4. oficiálny ročník nočnej hasičskej súťaže pod názvom „O drevený pohár DHZ Horný Kelčov“.

I keď priebeh celého dňa bol daždivý, vyskúšať si prevedenie hasičského útoku v úplnej tme predsa len prilákalo 5 mužských a dve ženské družstvá.
Všetkých súťažiacich hasičov prišla podporiť i veľká divácka kulisa, ktorá už tradične nepovzbudzovala iba domácich hasičov. Počasie, grilované klobásy a nevyhnutné občerstvenie  „vydržali“ až do neskorej noci.
Štatisticky najviac požiarov vzniká práve vo večerných a nočných hodinách, preto hlavnou úlohou tejto súťaže bolo i preveriť súťažné družstvá, ako si poradia z náročným podmáčaným terénom a  minimálnou viditeľnosťou samozrejme za čo najkratší čas.

Konečné poradie:

MUŽI   ŽENY
1. Karolínka (CZ) 20,16   1. Kelčov 22,10
2. Podvysoká 28,33   2. Kolárovice 22,64
3. Kelčov 29,61        
4. Vysoká 46,71        
5. Kolárovice NP        

Ako najrýchlejšia "prúdarka" bola s časom 20,11 s vyhodnotená domáca 20,11 s. Ľubka Strížová.

Na tomto mieste Vám samozrejme prinášame niekoľko fotografií, z netradičného večera, ktoré vyhotovil pán Anton Ďurčanský ...

{gallery}fotogaleria/Hasici/Sutaze/Dreveny_pohar_2010{/gallery}