×

Výstrahy

JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: /data/web/vysokanadkysucou.sk/web/images/fotogaleria/Hasici/Horny_Kelcov/Hasicsky_ples/2013
×

Poznámka

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/fotogaleria/Hasici/Horny_Kelcov/Hasicsky_ples/2013
thumb_hasici_ples2013_13Sobota 13. 04. 2013 bola neobyčajnou pre Horný Kelčov. Konal sa tretí ročník hasičského plesu , ktorý usporiadali ženy a muži z DHZ Horný Kelčov. Pozvanie prijalo 80 hostí. K skvelej zábave hrala hudobná skupina KRYSTAL z Dolného Hričova.

Hostí vítal veliteľ zboru Martin Hejda a Andrea Strížová. Príhovor zaznel z úst Nikoly Zajacovej a Mareka Zajíca srdečne sme sa poďakovali našemu starostovi Mgr. Antonovi Varechovi a sponzorovi A&T Vysoká nad Kysucou. Ples slávnostne zahájilo družstvo žien a mužov kombináciou štyroch tancov MAZURKA, VALČÍK, ČARDÁŠ, POLKA. Nechýbala ani skvelá tombola. Za ceny , ktoré boli v tombole by sme sa aj touto cestou chceli veľmi pekne poďakovať. Taktiež veľké ďakujem patrí Pavlovi Pavlíkovi, ktorý nás naučil tancovať samozrejme Danielovi Lysíkovi, ktorý nám poskytol priestor a zabezpečil občerstvenie. A to najväčšie ďakujem patrí organizátorom: A. Strížová, M. Hejda, Ľ. Strížová, O. Polyák, N. Zajacová, R. Greguš, D. Jakubíková, M. Zajíc, A. Pavlíková, P. Zajíc, S. Dobošová, R. Šromek.
Hostí vítal veliteľ zboru Martin Hejda a Andrea Strížová. Príhovor zaznel z úst Nikoly Zajacovej a Mareka Zajíca srdečne sme sa poďakovali našemu starostovi Mgr. Antonovi Varechovi a sponzorovi A&T Vysoká nad Kysucou. Ples slávnostne zahájilo družstvo žien a mužov kombináciou štyroch tancov MAZURKA, VALČÍK, ČARDÁŠ, POLKA.
Nechýbala ani skvelá tombola. Za ceny, ktoré boli v tombole by sme sa aj touto cestou chceli veľmi pekne poďakovať. Taktiež veľké ďakujeme patrí Pavlovi Pavlíkovi, ktorý nás naučil tancovať a samozrejme Danielovi Lisíkovi, ktorý nám poskytol priestor a zabezpečil občerstvenie.
A to najväčšie ďakujem patrí organizátorom: A. Strížová, M. Hejda, Ľ. Strížová, O. Polyák, N. Zajacová, R. Greguš, D. Jakubíková, M. Zajíc, A. Pavlíková, P. Zajíc, S. Dobošová, R. Šromek.

Text a fotografie: archív DHZ Horný Kelčov

Na tomto mieste Vám prinášame niekoľko fotografií zachytávajúcich atmosféru plesu ... 
{gallery}fotogaleria/Hasici/Horny_Kelcov/Hasicsky_ples/2013{/gallery}