Nástroje pre uľahčenie prístupu

TEL: 0905 884 634
MAIL: obec@vysokanadkysucou.sk

Vyberte váš jazyk

thumb_lizanky0003Riaditeľstvo Základnej školy Horný Kelčov sa rozhodlo povzbudiť deti k väčšej snahe učiť sa úplne netradičnou sladkou formou.

Pedagogickému zboru sa podarilo nápad udržať pred žiakmi v úplnej tajnosti a na prekvapenie všetkých deň 21. septembra 2010, teda utorok, riaditeľka školy ráno vyhlásila za „lízankový“.
Každý žiak, ktorý v tento deň dostal na vyučovacej hodine jednotku, bol za ňu odmenený a to tak, že ihneď po jej skončení si v zborovni vyzdvihol sladkú „hodovú“ lízanku.
A čuduj sa svete - v tento deň sa ich rozdalo hneď 60!!!
{gallery}fotogaleria/Zakladne_skoly/Horny_Kelcov/Zaciname_jednotkami{/gallery}

Odporúčame

Mobilná aplikácia

kalendár telocvičňa

Vitajte vo Vysokej nad Kysucou

Tam, kde sa stretáva Turzovská vrchovina s Javorníkmi, nachádza sa Obec Vysoká nad Kysucou, ktorá ako jedna z mála obcí skrýva vo svojom názve rieku, ktorá dala meno celému čarokrásnemu kraju. Obec Vysoká nad Kysucou sa hrdo hlási k svojej takmer 400 ročnej kopaničiarskej tradícií a na jej základoch sa snaží vytvárať vyvíjajúce sa moderné vidiecke prostredie pre svojich obyvateľov...

zskeuroregionregion kysuce logorrafarnostbeskydsko javornicka magistralamykysucemojekysuce vysoka nad kysucouteszeleny bodcaf logo