thumb asistovane scitanieVážení obyvatelia obce Vysoká nad Kysucou.

Oznamujeme tým obyvateľom, ktorí sa nemohli z akýchkoľvek dôvodov sčítať sami, že asistované sčítanie obyvateľov prebieha v našej obci od 03. 05. 2021 do 13. 06. 2021. V tejto dobe je v našej obci zriadené kontaktné miesto v budove Obecného úradu vo Vysokej nad Kysucou v kancelárii matriky a evidencie obyvateľstva, kde sa môžete asistovane sčítať. Na území obce pôsobia dvaja mobilní asistenti, ktorí navštívia vašu domácnosť po telefonickom dohovore na tel. č. 0918 990 407.

Zároveň Vás upozorňujeme, aby ste si dávali POZOR NA PODVODNÍKOV! Mobilní asistenti sú v prípade obce Vysoká nad Kysucou zamestnancami obce a preukážu sa Vám platným poverením. V prípade akýchkoľvek pochybností okamžite kontaktujte starostu obce na telefónnom čísle 0918 397 074. Viac o dodržaní Vašej bezpečnosti pri asistovanom sčítaní sa dozviete nižšie ...

MINV SODB A4 scitanie SK kópia1

MINV SODB A4 scitanie SK kópia2

 Video pre nepočujúcich: