thumb lagunaObčianske združenie Voľný čas Vysoká nad Kysucou má ešte 12 voľných miest na letný dovolenkový pobyt v chorvátskom stredisku Vodice. Ak ešte nemáte plán na leto, tak táto ponuka platí aj pre Vás.

thumb lietavaObčianske združenie Voľný čas Vysoká nad Kysucou pozýva na tretí tohtoročný výlet po hradoch Trenčianskej stolice. V sobotu 25. mája 2019 navštívime zrúcaniny hradov Hričov a Lietava a zámok Budatín. Podrobnosti nájdete TU

thumb drotariaKlub turistiky Vysoká nad Kysucou a Drevopal Veľké Rovné Vás pozývajú na jubilejný 20. ročník medzinárodného turistického pochodu Krajom Drotárie. Turistický pochod očarujúcou krajinou drotárov sa bude konať v sobotu 18. 5. 2019 s cieľom vo Veľkom Rovnom, Ivor – Popper pub. Propozície Medzinárodného turistického pochodu Krajom Drotárie nájdete TU

thumb trenciansky hradObčianske združenie Voľný čas Vysoká nad Kysucou pripravuje v tomto roku seriál 6-tich autobusových poznávacích výletov zameraných na poznávanie hradov a ich histórie nachádzajúcich sa na území historickej Trenčianskej stolice.

Propozície poznávacích výletov nájdete TU

thumb san giovaniFarský úrad vo Vysokej nad Kysucou pozýva farníkov na púť do Talianska na pútnicke miesta - SAN GIOVANNI ROTONDO, PIETRELCINA MONTE SAN ANGELO, BARI, LANCIANO. Letecky z Krakova v dňoch od 22. 7.  2019 do 26. 7. 2019.

Potrebné informácie, ako i podrobný rozpis celej púte nájdete TU