thumb lednicaObčianske združenie Voľný čas Vysoká nad Kysucou Vás pozýva v sobotu 30. marca 2019 na autobusový výlet Cestovanie za históriou - hrady Trenčianskej stolice 1.

Viac potrebných informácií nájdete TU

thumb cyklo lodKlub turistiky Vysoká nad Kysucou pozýva v dňoch 30.4.-5.5.2019 na autobusový cykloturistický výlet Ostrovmi južného Jadranu.

(na obrázku je ilustračná cyklo loď)

thumb trenciansky hradObčianske združenie Voľný čas Vysoká nad Kysucou pripravuje v tomto roku seriál 6-tich autobusových poznávacích výletov zameraných na poznávanie hradov a ich histórie nachádzajúcich sa na území historickej Trenčianskej stolice.

Propozície poznávacích výletov nájdete TU

thumb san giovaniFarský úrad vo Vysokej nad Kysucou pozýva farníkov na púť do Talianska na pútnicke miesta - SAN GIOVANNI ROTONDO, PIETRELCINA MONTE SAN ANGELO, BARI, LANCIANO. Letecky z Krakova v dňoch od 22. 7.  2019 do 26. 7. 2019.

Potrebné informácie, ako i podrobný rozpis celej púte nájdete TU

thumb marecZoznam turistických a seniorských cieľov v mesiaci Marec 2019, vrátane termínov a všetkých potrebných informácií nájdete TU

thumb lagunaObčianske združenie Voľný čas Vysoká nad Kysucou organizuje prostredníctvom CK Piešťany tour letné dovolenky v Chorvátsku. Rezervácia dovolenky do 31. 1. 2019!