×

Výstrahy

JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: /data/web/vysokanadkysucou.sk/web/images/fotogaleria/Materska_skola/Otvorene_dvere/2011
×

Poznámka

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/fotogaleria/Materska_skola/Otvorene_dvere/2011

thumb_otv_dvere_ms2011_0004Dňa 23. marca 2011 sa v MŠ Vysoká nad Kysucou uskutočnil Deň otvorených dverí.
Okrem mamičiek prišiel medzi nás aj starosta obce Vysoká nad Kysucou Mgr. Anton Varecha, ktorý sa prihovoril k rodičom i k deťom.
Naším cieľom bolo ukázať rodičom ako pomáha predprimárne vzdelávanie dieťaťu a akými spôsobmi rozvíjame u detí perceptuálno-motorickú, kognitívnu a citovo-sociálnu oblasť.

Deti ukázali, že sú šikovné pri cvičení i plnení výchovnovzdelávacích cieľov. Hravou formou si osvojili a rozlišovali podľa jednotlivých znakov ročné obdobia, predviedli svoju zručnosť pri lepení narcisov, pri triedení obrázkov i samostatnej práci v pracovných listoch.
Svoju obratnosť a fyzickú zdatnosť pri cvičení zdravotných cvikov a prekonávaní prekážok rozvíjali v pohybovo-relaxačnom cvičení.
Odmenou im boli usmiate tváre mamičiek a poďakovanie starostu Mgr. Antona Varechu, ktorý zaželal všetkým učiteľkám ešte veľa elánu, tvorivých síl a nových nápadov pri práci s deťmi a deti odmenil sladkou odmenou.
Ďakujeme všetkým rodičom, ktorí sa zúčastnili tejto aktivity. Myslíme si, že odchádzali spokojní, plný dojmov a nových poznatkoch o svojich deťoch, ale aj o práci  učiteliek našej materskej školy.
{gallery}fotogaleria/Materska_skola/Otvorene_dvere/2011{/gallery}