Na tomto mieste Vám prinášame zoznam už prihlásených základných účastníkov štafetového non-stop pochodu „Cesta na Mesiac“. Zároveň tu nájdete i presný časový harmonogram jednotlivých štartov a termíny, ktoré si môžete rezervovať práve VY!

Prihlásiť sa môžete e-mailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. prípadne telefonicky na čísle 0911  902 250

 

Aktualizované dňa 23. 06. 2016 o 06:04 hod.

 

 

Cesta na Mesiac

Turistický štafetový non-stop pochod na minimálne 2.160 km

Základní účastníci

2. 6. 2016 štvrtok – 1. deň

 

Dátum Úsek číslo Čas pochodu Priezvisko a meno Kontakt

2.6.

štvrtok

1 16:00 - 18:30 Vráblik  Jozef                „ostrý štart“  
2 18:30 – 21:00 Čerňan Dušan 0907 219 932

3

nočný

21:00 – 23:30 Barčáková Mária   

4

nočný

23:30 – 02:00 Segeč  Rudolf 0944 961 707

 

 

Cesta na Mesiac

Turistický štafetový non-stop pochod na minimálne 2.160 km

Základní účastníci

3. 6. 2016 piatok – 2. deň

 

Dátum Úsek číslo Čas pochodu Priezvisko a meno Kontakt

3.6.

  Piatok

5

nočný

02:00 – 04:30 Rybička Miroslav 0944 072 821
 6 04:30 – 07:00 Pavlík Milan 0948 116 901
7 07:00 – 09:30 Barčák Vlado 0907 691 147
8 09:30 – 12:00 Adamec Jozef 0905 351 933
9 12:00 – 14:30 Pavlík Pavol  0948 103 068
10 14:30 – 17:00 Adamec Jozef ml.   0907 833 927
11 17:00 – 19:30 Šupčík Milan   0948 697 160
12 19:30 – 22:00 Blanár  Peter 0902 669 731
13    nočný 22:00 – 00:30 Cudrák Dávid + kamaráti  

 

 

Cesta na Mesiac

Turistický štafetový non-stop pochod na minimálne 2.160 km

Základní účastníci

4. 6. 2016 sobota – 3. deň

 

Dátum Úsek číslo Čas pochodu Priezvisko a meno Kontakt

4.6.

sobota

14     nočný 00:30 – 03:00 Bolišinga Miroslav 0905 967 810
15 03:00 – 05:30 Jurčo Jozef 0905 527 845
16 05:30 – 08:00 Romančák Ján 0911 358 695
17 08:00 – 10:30 Papajová  Anna + (Šamaj Ladislav)  
18 10:30 – 13:00 Varecha Anton - starosta               „Slávnostný štart“  
19 13:00 – 15:30 Šamaj Dávid 0917 328 594
20 15:30 – 18:00 Vavrica Ivan 0944 931 122
21 18:00 – 20:30 Matejová  Jana  + (Matejov Milan)  
22    nočný 20:30 – 23:00 Vavrica Miroslav, nml.  
23    nočný 23:00 – 01:30 Hetflajš Matej 0948 278 750

 

 

Cesta na Mesiac

Turistický štafetový non-stop pochod na minimálne 2.160 km

Základní účastníci

5. 6. 2016 nedeľa – 4. deň

 

Dátum Úsek číslo Čas pochodu Priezvisko a meno Kontakt

5.6.

nedeľa

24     nočný 01:30 – 04:00  Kobolka Daniel  
25 04:00 – 06:30 Matejov Jaroslav  + (Planeta Jozef)  
26 06:30 – 09:00 Ševčík  Stanislav  
27 09:00 – 11:30 Vilčíková Mária + (Adamec Jozef) 0907 614 808
28 11:30 – 14:00 Kubištel Pavol   
29 14:00 – 16:30 Šamaj  Ladislav + (Papajová Anna) 0904 953 118
30 16:30 – 19:00 Ligáč Anton   
31 19:00 – 21:30 Jánsky Ján   
32     nočný 21:30 – 24:00 Voštinák Štefan (+3)   

 

 

Cesta na Mesiac

Turistický štafetový non-stop pochod na minimálne 2.160 km

Základní účastníci

6. 6. 2016 pondelok – 5. deň

 

Dátum Úsek číslo Čas pochodu Priezvisko a meno Kontakt

6.6.

pondelok

33    nočný 24:00 – 02:30 Učníková Mária   
34    nočný 02:30 – 05:00  Matejová Terézia  
35 05:00 – 07:30  Odnogová Ľudmila  0908 832 809
36 07:30 – 10:00  Chalanová Ivana  
37 10:00 – 12:30  Hetflajš Ladislav  
38 12:30 – 15:00  Ďurčanová Veronika  
39 15:00 – 17:30 Varechová Beáta  
40 17:30 – 20:00  Boráková Emília  
41     nočný 20:00 – 22:30  Kupšo Anton  
 42    nočný 22:30 – 01:00  Holub Pavol  

 

 

Cesta na Mesiac

Turistický štafetový non-stop pochod na minimálne 2.160 km

Základní účastníci

7. 6. 2016 utorok – 6. deň

 

Dátum Úsek číslo Čas pochodu Priezvisko a meno Kontakt

7.6.

utorok

43    nočný 01:00 – 03:30  Kupšo Ľubomír +2  
44 03:30 – 06:00  Zeman Ján  
45 06:00 – 08:30  Bobčík Ján  
46 08:30 – 11:00  Kováčik Milan  
47 11:00 – 13:30  Matejová Jana  
48 13:30 – 16:00  Kmínková Martina  
49 16:00 - 18:30  Kudláčová Lenka  
50 18:30 – 21:00  Planeta Jozef  
51     nočný 21:00 – 23:30  Jánsky Milan   
52    nočný 23:30 – 02:00  Šulek Peter  

 

 

Cesta na Mesiac

Turistický štafetový non-stop pochod na minimálne 2.160 km

Základní účastníci

8. 6. 2016 streda – 7. deň

 

Dátum Úsek číslo Čas pochodu Priezvisko a meno Kontakt

8.6.

streda

53

nočný

02:00 – 04:30 Závodník Ľubomír   
54 04:30 – 07:00 Putorík Róbert   
55 07 .00 – 09:30 Jančík stanislav   
56 09:30 – 12:00  Holubová Antónia  
57 12:00 – 14:30  Kubačák Pavol  
58 14:30 – 17:00 Vrábliková Emília   
59 17:00 – 19:30  Jánska Božka  
60 19:30 – 22:00  Jančíková Erika  
61    nočný 22:00 – 00:30  Jančík Andrej a spol.  

 

 

Cesta na Mesiac

Turistický štafetový non-stop pochod na minimálne 2.160 km

Základní účastníci

9. 6. 2016 štvrtok – 8. deň

 

Dátum Úsek číslo Čas pochodu Priezvisko a meno Kontakt

9.6.

štvrtok

62     nočný 00:30 – 03:00 Skybík Anton   
63 03:00 – 05:30 Bavlšík Ľubomír   
64 05:30 – 08:00 Stuchlíková Mária   
65 08:00 – 10:30  Šamajová Eva  
66 10:30 – 13:00  Planeta Jaroslav  
67 13:00 – 15:30  Kubačáková  
68 15:30 – 18:00 Pajerová Helena   
69 18:00 -20:30 Závodníková Drahomíra  
70    nočný 20:30 – 23:00  Špulicová  
71    nočný 23:00 – 01:30 Tkáčiková Jana   

 

 

Cesta na Mesiac

Turistický štafetový non-stop pochod na minimálne 2.160 km

Základní účastníci

10. 6. 2016 piatok – 9. deň

 

Dátum Úsek číslo Čas pochodu Priezvisko a meno Kontakt

10.6.

piatok

72     nočný 01:30 – 04:00  Jančík Jozef  
73 04:00 – 06:30  Jurčo Ondrej  
74 06:30 – 09:00  Kobolková Renáta  
75 09:00 – 11:30  Mlakyta Ján  
76 11:30 – 14:00  Horňáková Petra  
77 14:00 – 16:30 Tkáčik Marek   
78 16:30 -19:00  Šuleková Marcela  
79 19:00 – 21:30  Kubištelová Miroslava  
80     nočný 21:30 – 24:00

Spoločný nočný úsek

Kubačáková Alžbeta

 

 

 

Cesta na Mesiac

Turistický štafetový non-stop pochod na minimálne 2.160 km

Základní účastníci

11. 6. 2016 sobota – 10. deň

 

Dátum Úsek číslo Čas pochodu Priezvisko a meno Kontakt

11.6.

sobota

81    nočný 24:00 – 02:30  Holubová Jana  
82    nočný 02:30 – 05:00  Jančík Tomáš  
83 05:00 – 07:30  Chromčáková Anna  
84 07:30 – 10:00  Bytčánková Anna  
85 10:00 – 12:30  Janetka Miroslav  
86 12:30 – 15:00  Lisko Pavol  
87 15:00 – 17:30  Jantošová Jana  
88 17:30 – 20:00 Slezáková Mária   
89     nočný 20:00 – 22:30 Jantoš Pavol   
 90   nočný 22:30 – 01:00 Dormanová Renáta   

 

 

Cesta na Mesiac

Turistický štafetový non-stop pochod na minimálne 2.160 km

Základní účastníci

12. 6. 2016 nedeľa – 11. deň

 

Dátum Úsek číslo Čas pochodu Priezvisko a meno Kontakt

12.6.

nedeľa

91    nočný 01:00 – 03:30  Papaj Ondrej  
92 03:30 – 06:00 Lučan Pavol  
93 06:00 – 08:30 Ficek Ján   
94 08:30 – 11:00  Putoríková Anna  
95 11:00 – 13:30 Serafínová Alena   
96 13:30 – 16:00 Lajčák Ján   
97 16:00 - 18:30  Cipková Mariana  
98 18:30 – 21:00 Bobčíková Adela   
99     nočný 21:00 – 23:30 Voštináková Anna   
100    nočný 23:30 – 02:00  Dorman Miroslav  

 

 

Cesta na Mesiac

Turistický štafetový non-stop pochod na minimálne 2.160 km

Základní účastníci

13. 6. 2016 pondelok – 12. deň

 

Dátum Úsek číslo Čas pochodu Priezvisko a meno Kontakt

13.6.

pondelok

101

nočný

02:00 – 04:30  Horňák Pavol  
102 04:30 – 07:00 Bobčíková Oľga   
103 07:00 – 09:30 Šamaj Peter   
104 09:30 – 12:00 Šutiaková Eva   
105 12:00 – 14:30  Sobčák Radoslav  
106 14:30 – 17:00  Holubová Antónia  
107 17:00 – 19:30  Adamec Peter  
108 19:30 – 22:00 Blanárová Alena   
109   nočný 22:00 – 00:30 Hetflajš Radoslav   

 

 

Cesta na Mesiac

Turistický štafetový non-stop pochod na minimálne 2.160 km

Základní účastníci

14. 6. 2016 utorok – 13. deň

 

Dátum Úsek číslo Čas pochodu Priezvisko a meno Kontakt

14.6.

utorok

110     nočný 00:30 – 03:00  Zavičár Ladislav  
111 03:00 – 05:30  Zeman Ján st.  
112 05:30 – 08:00  Vrbinárová Anna  
113 08:00 – 10:30  Kováčiková Anna  
114 10:30 – 13:00  Boncová Katarína  
115 13:00 – 15:30  Malíková Milada  
116 15:30 – 18:00  Žilinčár Jozef  
117 18:00 -20:30  Frollová Gabriela  
118   nočný 20:30 – 23:00 Franek Milan   
119   nočný 23:00 – 01:30 Jantoš Anton   

 

 

Cesta na Mesiac

Turistický štafetový non-stop pochod na minimálne 2.160 km

Základní účastníci

15. 6. 2016 streda – 14. deň

 

Dátum Úsek číslo Čas pochodu Priezvisko a meno Kontakt

15.6.

streda

120     nočný 01:30 – 04:00  Putorík František  
121 04:00 – 06:30  Matejná Mária  
122 06:30 – 09:00  Stuchlík Jozef  
123 09:00 – 11:30  Sobčáková Lívia  
124 11:30 – 14:00  Boncová Dominika  
125 14:00 – 16:30  Comorková Anna  
126 16:30 -19:00  Jedinák Róbert  
127 19:00 – 21:30  Horňáková Danka  
128    nočný 21:30 – 24:00  Šulek Ľubomír  

 

 

Cesta na Mesiac

Turistický štafetový non-stop pochod na minimálne 2.160 km

Základní účastníci

16. 6. 2016 štvrtok – 15. deň

 

Dátum Úsek číslo Čas pochodu Priezvisko a meno Kontakt

16.6.

štvrtok

129   nočný 24:00 – 02:30  Pavlica Matej  
130    nočný 02:30 – 05:00  Duchoňová Janka  
131 05:00 – 07:30  Grušpier Ladislav  
132 07:30 – 10:00  Janitová Anna  
133 10:00 – 12:30  Pivko Peter  
134 12:30 – 15:00  Lisko Ján a kol.  
135 15:00 – 17:30  Odnoga Jozef  
136 17:30 – 20:00  Koleníčková  
137    nočný 20:00 – 22:30  Vojtek Ľubomír  
 138   nočný 22:30 – 01:00  Nekorancová Anna  

 

 

Cesta na Mesiac

Turistický štafetový non-stop pochod na minimálne 2.160 km

Základní účastníci

17. 6. 2016 piatok – 16. deň

 

Dátum Úsek číslo Čas pochodu Priezvisko a meno Kontakt

17.6.

piatok

139  nočný 01:00 – 03:30  Skybíková  
140 03:30 – 06:00  Jantošová Ľudmila  
141 06:00 – 08:30  Závodníková Anna  
142 08:30 – 11:00 Kováčiková Anna   
143 11:00 – 13:30 Jančík Andrej   
144 13:30 – 16:00  Lučan Pavol  
145 16:00 - 18:30  Poštárky Vysoká  
146 18:30 – 21:00 Jalovičiarová Sofia   
147     nočný 21:00 – 23:30  Kudláč Peter  
148    nočný 23:30 – 02:00  Varechová Oľga  

 

 

Cesta na Mesiac

Turistický štafetový non-stop pochod na minimálne 2.160 km

Základní účastníci

18. 6. 2016 sobota – 17. deň

 

Dátum Úsek číslo Čas pochodu Priezvisko a meno Kontakt

18.6.

sobota

149

nočný

02:00 – 04:30  Vagenfalová Veronika  
150 04:30 – 07:00  Jurčová Beáta  
151 07:00 – 09:30  Varechová Rozália  
152 09:30 – 12:00  Marčiš Jaroslav  
153 12:00 – 14:30 Blanár Jozef + manželka   
154 14:30 – 17:00  Bartanský Erik  
155 17:00 – 19:30  Koleňák Pavol  
156 19:30 – 22:00  Hradská + Kupšová  
157    nočný 22:00 – 00:30

Spoločný nočný pochod

Pivko Milan

 

 

 

Cesta na Mesiac

Turistický štafetový non-stop pochod na minimálne 2.160 km

Základní účastníci

19. 6. 2016 nedeľa – 18. deň

 

Dátum Úsek číslo Čas pochodu Priezvisko a meno Kontakt

19.6.

nedeľa

158     nočný 00:30 – 03:00  Melicherová Lenka  
159 03:00 – 05:30  Barčák Stanislav st.  
160 05:30 – 08:00  Lisková Martina  
161 08:00 – 10:30  Krutošík Anton  
162 10:30 – 13:00  Dormanová Mária  
163 13:00 – 15:30  Matejov Jozef  
164 15:30 – 18:00  Lukešová Lívia  
165 18:00 -20:30  Ficeková Ľubka  
166    nočný 20:30 – 23:00  Sztranczik Albert  
167    nočný 23:00 – 01:30  Varecha Ján  

 

 

Cesta na Mesiac

Turistický štafetový non-stop pochod na minimálne 2.160 km

Základní účastníci

20. 6. 2016 pondelok – 19. deň

 

Dátum Úsek číslo Čas pochodu Priezvisko a meno Kontakt

20.6.

pondelok

168     nočný 01:30 – 04:00  Šmatko Martin  
169 04:00 – 06:30 Kobolková Anna   
170 06:30 – 09:00  Holubová Petra  
171 09:00 – 11:30  Varechová Lenka  
172 11:30 – 14:00  Cudráková Simona  
173 14:00 – 16:30  Čerňan Miroslav  
174 16:30 -19:00  Závodníková Monika  
175 19:00 – 21:30  Karasová Emília  
176    nočný 21:30 – 24:00  Mlakyta Michal  
       

 

 

Cesta na Mesiac

Turistický štafetový non-stop pochod na minimálne 2.160 km

Základní účastníci

21. 6. 2016 utorok – 20. deň

 

Dátum Úsek číslo Čas pochodu Priezvisko a meno Kontakt

21.6.

utorok

177    nočný 24:00 – 02:30 Jančíková Denisa   
178   nočný 02:30 – 05:00  Jurkovič Ján  
179 05:00 – 07:30  Jančíková Adriana  
180 07:30 – 10:00 Šupčíková Jana  
181 10:00 – 12:30  Veselková Jaroslava  
182 12:30 – 15:00  Odnoga Jozef + Úrad práce  
183 15:00 – 17:30  Bolišingová anastázia  
184 17:30 – 20:00  Janetkovci Peter a Zuzana  
185     nočný 20:00 – 22:30  Kubačák Ladislav a kol.  
 186    nočný 22:30 – 01:00  Lisík Martin  

 

 

Cesta na Mesiac

Turistický štafetový non-stop pochod na minimálne 2.160 km

Základní účastníci

22. 6. 2016 streda – 21. deň

 

Dátum Úsek číslo Čas pochodu Priezvisko a meno Kontakt

22.6.

streda

187  nočný 01:00 – 03:30  Varechová Zdenka  
188 03:30 – 06:00  Rastislav Planeta  
189 06:00 – 08:30  Kožušníková Anna  
190 08:30 – 11:00  Dobošová Soňa  
191 11:00 – 13:30  Blanár Jozef   
192 13:30 – 16:00  Knapková Katarína  
193 16:00 - 18:30  Barčáková Jozefa  
194 18:30 – 21:00  Lisko Ján  
195    nočný 21:00 – 23:30

Spoločný nočný pochod

Vojteková Marta

 
196    nočný 23:30 – 02:00 Dedičová Magda   

 

 

Cesta na Mesiac

Turistický štafetový non-stop pochod na minimálne 2.160 km

Základní účastníci

23. 6. 2016 štvrtok – 22. deň

 

Dátum Úsek číslo Čas pochodu Priezvisko a meno Kontakt

23.6.

štvrtok

197

nočný

02:00 – 04:30  Kupšo Milan  
198 04:30 – 07:00  Lovasz Ján  
199 07:00 – 09:30  Baloghová Emília  
200 09:30 – 12:00  Planetová Lucia  
201 12:00 – 14:30  Zajacová Veronika  
202 14:30 – 17:00  Varechová Mária a kol.  
203 17:00 – 19:30  Závodníková Lubomíra ml.  
204    nočný 19:30 – 22:00 Varechová Alžbeta   
205   nočný 22:00 – 00:30 Kupšová Michaela   

 

 

Cesta na Mesiac

Turistický štafetový non-stop pochod na minimálne 2.160 km

Základní účastníci

24. 6. 2016 piatok – 23. deň

 

Dátum Úsek číslo Čas pochodu Priezvisko a meno Kontakt

24.6.

piatok

206 nočný 00:30 – 03:00  Dorman Milan  
207 03:00 – 05:30  Hazuchová Martina   
208 05:30 – 08:00  Tkáčik Róbert  
209 08:00 – 10:30  Horňák Peter  
210 10:30 – 13:00  Beňová Emília  
211 13:00 – 15:30  Gaboš Róbert  
212 15:30 – 18:00  Kovalíková Eva  
213 18:00 – 20:30  Kubicová Alena  
214    nočný 20:30 – 23:00

21:45 Za svätojánskymi muškami

Vasilišin Zdeno

 
215    nočný 23:00 – 01:30  Cisáriková Alena  

 

 

Cesta na Mesiac

Turistický štafetový non-stop pochod na minimálne 2.160 km

Základní účastníci

25. 6. 2016 sobota – 24. deň

 

Dátum Úsek číslo Čas pochodu Priezvisko a meno Kontakt

25.6.

sobota

216     nočný 01:30 – 04:00  Jantošová Katarína  
217 04:00 – 06:30 Hradská Lenka a spol.   
218 06:30 – 09:00  Jedinák Vladimír  
219 09:00 – 11:30 Chromčák Štefan   
220 11:30 – 14:00

Záverečný slávnostný spoločný úsek

Opial Anton