thumb tricko turisti0001Klub turistiky Vysoká pripravuje počas letných prázdnin autobusové výlety na atraktívne turistické miesta. A občianske združenie Voľný čas Vysoká nad Kysucou pre školopovinné deti (v doprovode rodičov) autobusový výlet ako rozlúčku s prázdninami na Letecké dni SIAF na Sliači.

Viac informácií nájdte na priloženom plagáte ...

thumb hontKlub turistiky Vysoká nad Kysucou usporiada v dňoch 18.-19. augusta 2018 autobusový výlet do Hontu. V programe počas týchto dvoch dní je turistika v Krupinskej planine: 2 pešie nenáročné túry s dĺžkou 8,5 a 10 km, rozhľadne Vartovka a Opavská hora so super výhľadom, hrady Bzovík a Dobrá Niva. Sobotné popoludnie a podvečer strávime na Hontianskej paráde – festivale prezentujúcom starodávne roľnícke práce a remeslá v prostredí hrušovských lazov i v samotnej obci, ktorého súčasťou sú aj folklórne vystúpenia v amfiteátri v obci. 

siaf 2018Občianske združenie Voľný čas Vysoká nad Kysucou pripravuje na 1. septembra 2018 už 11-ty krát výlet pre žiakov ZŠ ako rozlúčku s prázdninami. Tento rok to bude autobusový výlet na Medzinárodné letecké dni SIAF 2018 , ktoré sa konajú na letisku Sliač. Venujte vašim ratolestiam nevšedný zážitok na koniec prázdnin. Potrebné informácie sú na priloženom plagáte ...