thumb image001Obec Vysoká nad Kysucou, OZ Voľný čas, DHZ Vysoká nad Kysucou, DHZ Horný Kelčov, PZ Vysoká, TJ SPARTAK Vysoká nad Kysucou Vás srdečne pozývajú prežiť Leto 2017 vo Vysokej nad Kysucou a ponúkajú Vám možnosť zúčastniť sa kultúrnych, spoločenských, zábavných, oddychových či športových podujatí, ktoré sú pre Vás pripravené.  Nech je i nadchádzajúce leto plné našich SPOLOČNÝCH spomienok ...

rozlucka s prazdninamiObčianske združenie Voľný čas pripravuje na sobotu 26. augusta 2017 pre deti a študentov SŠ na  Rozlúčku s prázdninami autobusový výlet do Vysokých Tatier.  V programe je výstup na Zbojnícku chatu, alebo individuálny program. Deti a študenti do 18 rokov len v sprievode rodičov, alebo za ne zodpovednej osoby staršej ako 18 rokov. Cena výletu je 6,- € pre žiakov a študentov a 13,- € pre ostatných. Prihlasovanie aj s úhradou dopravy do naplnenia autobusu.

Vysocka deviatka 2017 propozicieKlub turistiky Vysoká nad Kysucou pozýva  na  13. ročník  turistického pivárskeho pochodu „Vysocká deviatka", ktorý sa uskutoční dňa  9. septembra 2017 – sobota.                                    

Na 13,5 km trase čaká účastníkov 9 pív o objeme 0, 3 l (8 krčiem a 1 „vlastný výčap“) plus občerstvenie k pivu.  Pre tých čo pivu neholdujú bude k dispozícii nealko (prípadne káva, čaj, ale tie z prevádzkových dôvodov len v „krčmách“).